Home / Czytelnia / Świat DRUKU - aktualny numer

Świat DRUKU - aktualny numer

Drodzy Czytelnicy,

marcowy numer „Świata DRUKU” zawiera dwa tematy przewodnie. W związku z kwietniowym IV Kongresem Etykiety Samoprzylepne gros miejsca poświęcamy etykietom samoprzylepnym. Referujemy zatem najnowszy raport FINAT Radar, prezentujemy trendy rynkowe w druku etykiet i opakowań, rozwiewamy mity o przetwarzaniu kartonów do płynnej żywności, zastanawiamy się, jak unijne propozycje rezygnacji z ulotek farmaceutycznych wpłyną na ten segment opakowań.
Drugim tematem wiodącym wydania jest druk dziełowy – ze względu na kalendarz targowy numer ten będzie naszą wizytówką na majowych i czerwcowych wydarzeniach poświęconych książce w Warszawie i Opolu. Z tej okazji tradycyjnie analizujemy sytuację na rodzimym rynku wydawniczym, przedstawiamy kolejną przepiękną książkę wykonaną w technologii druku strukturalnego oraz przybliżamy technikę zadruku brzegów bloków książkowych. Miłośnicy opraw skórzanych mogą się zaś zapoznać z narzędziami potrzebnymi do szarfowania – wyjaśnienie, czym jest ta technika, Czytelnicy znajdą w „Niezbędniku introligatora”. Ponadto w numerze całkiem pokaźny pakiet informacji rynkowych, relacje z wydarzeń branżowych, a także – na koniec – odrobina rozrywki.

Inspirującej lektury!

Czytaj >>>

  • Obecnie 4,5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4.339623/5 (53 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.