Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Maszyny fleksograficzne marki Edale w firmie Graw

Maszyny fleksograficzne marki Edale w firmie Graw

Zespół firmy Edale. Od lewej: Louise Bailey – menadżer ds. rozwoju, James Boughton – dyrektor zarządzający, Darren Pickford – dyrektor sprzedaży

Firma Graw, dystrybutor materiałów eksploatacyjnych, maszyn i urządzeń dla druku fleksograficznego, rotograwiurowego i offsetowego, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z producentem maszyn fleksograficznych – firmą Edale.

„Cieszymy się, że to właśnie Graw został naszym agentem w Polsce. Już od pewnego czasu obserwujemy tę firmę i jej błyskawiczny rozwój w ostatnich latach. Wierzymy, że silna reputacja Graw na rynku i 26-letnie doświadczenie w branży pomogą nam dotrzeć do nowych klientów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wprowadzić naszą ofertę maszyn do druku fleksograficznego i kartonów na ten błyskawicznie rozwijający się rynek, a nasza współpraca umożliwi klientom kontakt lokalny w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w regionie” – powiedziała Louise Bailey, menadżer ds. rozwoju w Edale.

Michał Brendzel, dyrektor handlowy w firmie Graw dodaje: „Od dawna poszerzamy portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będą jednym z mocniejszych punktów naszej oferty. Polski rynek zna już rozwiązania tej marki, jednak nie wykorzystujemy jej potencjału i doświadczenia. I to jest nasze zadanie. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania o dużym stopniu zaawansowania oraz coraz częściej na maszyny przeznaczone dla konkretnego rodzaju produkcji i rozwiązania specjalistyczne, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną na świecie marką jak Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.