Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Mondi z ośmioma nagrodami w konkursie WorldStar Packaging 2021

Mondi z ośmioma nagrodami w konkursie WorldStar Packaging 2021

Jeden ze zwycięskich projektów – FloralBox (Mondi Tire Kutsan, Turcja)

W tegorocznej edycji konkursu WorldStar Packaging na najlepiej zaprojektowane opakowania, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO), firma Mondi otrzymała osiem nagród w trzech kategoriach. Zgłaszane projekty oceniane są pod względem innowacyjności i użytych technologii, z uwzględnieniem kwestii zrównoważonego rozwoju, ochrony produktu oraz wygody końcowego użytkownika.

„Cieszymy się, że zostaliśmy tak bardzo docenieni. To dowodzi, że po raz kolejny Mondi stanowi dla swych klientów kolebkę innowacji. Nasze zespoły projektowe wraz z naszymi partnerami dostarczają innowacyjne, zrównoważone rozwiązania do wielu branż. Jednym z przykładów są opakowania e-commerce, w których wyznaczamy nowe standardy w kwestii innowacyjności. Skupiamy się przy tym na redukcji kosztów, marnotrawstwa materiałów oraz na tworzeniu lepszego świata” – mówi Armand Schoonbrood, dyrektor operacyjny Mondi Corrugated Solutions. Peter Orisich, dyrektor generalny Mondi oddziału Flexible Packaging and Engineered Materials, dodaje: „Mondi jest pionierem w konstruowaniu zrównoważonych opakowań. Nasze podejście EcoSolutions oznacza, że zawsze wybieramy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla naszych klientów i użytkowników końcowych, zawsze gdy to możliwe proponując papier, a plastik wówczas, gdy to użyteczne. Szeroka gama naszych innowacji produktowych wspomaga klientów w osiąganiu ich zrównoważonych celów. Wiele z tych produktów powstało dzięki pogłębionej współpracy z nimi, dlatego otrzymanie aż ośmiu nagród WorldStar pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku”.

Zwycięskie projekty:

- kategoria Transport:

EnvelopeMailer autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Bupak, Czechy),

FloralBox autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Tire Kutsan, Turcja),

SupremeBox autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Warszawa, Polska),

BrakeBooster for aPak AB autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Ansbach, Niemcy),

BrightBox for aPak AB autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Ansbach, Niemcy);

- kategoria Materiały i składniki opakowań:

monomateriałowa folia do termoformowania dla firmy Hütthaler autorstwa Mondi Consumer Flexibles;

PerFORMing dla REWE Austria autorstwa Mondi Functional Paper and Films;

- kategoria Punkty sprzedaży:

OnePiece autorstwa Mondi Corrugated Solutions (Mondi Tire Kutsan, Turcja).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.