Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Sklep internetowy dla drukarń

Sklep internetowy dla drukarń

Firma Zinart uruchomiła sklep internetowy, zawierający pełną ofertę przedsiębiorstwa skierowaną do drukarń offsetowych, fleksograficznych oraz cyfrowych wielkoformatowych. Odwiedzający witrynę klienci, poza możliwością wyboru interesującego ich asortymentu, mogą też liczyć na promocje dotyczące wybranych produktów. Funkcjonalność sklepu i dostępne tu opcje będą sukcesywnie rozbudowywane.

Zinart to istniejące od 1992 r. przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn.

Jak mówi Adam Zindulski, prezes zarządu Zinart, sklep internetowy stanowi kolejny ważny krok w działalności firmy, po przenosinach do nowej siedziby i zwiększeniu powierzchni magazynowo-logistycznej, i jest odpowiedzią na coraz częstsze zapytania klientów.
Sklep został podzielony na kilka kategorii, skierowanych do strategicznych obszarów działania firmy Zinart. Są nimi: materiały eksploatacyjne do druku offsetowego; materiały eksploatacyjne do druku fleksograficznego UV; materiały i akcesoria do druku cyfrowego wielkoformatowego oraz części zamienne do maszyn offsetowych i introligatorskich. „Ostatni z wymienionych działów funkcjonuje u nas od dawna, ale pozostawał dotychczas nieco w cieniu pozostałych – mówi Adam Zindulski. –Jesteśmy bowiem znani przede wszystkim z dostarczania materiałów eksploatacyjnych, takich jak m. in. farby, płyty, obciągi, folie czy chemia drukarska. Tymczasem już od dłuższego czasu posiadamy w naszej ofercie części i akcesoria do maszyn, uwzględniające ich najważniejszych producentów. Mamy nadzieję, że dzięki sklepowi online ta część naszej działalności zostanie bardziej rozpowszechniona. Podobnie jak rozwiązania do druku fleksograficznego UV, które – z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na opakowania i etykiety – cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z Polski i zagranicy”.
Zinart to nie tylko autoryzowany dystrybutor wielu światowych marek, ale też firma świadcząca profesjonalne, branżowe doradztwo techniczne. Posiada własną mieszalnię farb, wyposażoną w nowoczesny sprzęt laboratoryjny. „Dzięki temu możemy przygotować oczekiwaną przez klienta, dostosowaną do jego potrzeb recepturę farby offsetowej czy fleksograficznej UV. Przygotowujemy też farby niskomigracyjne (LM), wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu drukarń obsługujących marki spożywcze. Nasi doradcy służą im pomocą na każdym etapie: doboru i przygotowania, wdrożenia oraz realizacji procesu drukowania. Zresztą ta kompleksowość obsługi dotyczy wszystkich oferowanych przez nas materiałów, obecnie dostępnych także online” – podsumowuje Adam Zindulski.
Sklep funkcjonuje w ramach stron internetowych firmy (pod adresem http://sklep.zinart.pl/).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski start-up Talkin’ Things, specjalizujący się w produkcji tagów RFID, sfinalizował rundę inwestycyjną. Łączna wartość środków, które spółka przeznaczy na skalowanie produkcji i dalszy rozwój, opiewa na 20 mln dol. Inwestorami są: TDJ Venture, hiszpańska firma Prosegur dostarczająca nowe technologie dla branży security, oraz Piotr Dębicki – właściciel i prezes spółki Formika, działającej na europejskim rynku opakowań dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego.

W dn. 22–23 czerwca 2022 r. w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się kolejna edycja targów PCI Days. To jedyne w Polsce międzynarodowe wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu spotykają się branże farmaceutyczna i kosmetyczna. Targi, nad którymi od początku patronat medialny sprawuje „Świat DRUKU”, stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami produktowymi, nawiązania i integracji przedstawicieli obydwu sektorów.

Podczas targów FESPA Global Print Expo (Berlin, 31 maja – 3 czerwca 2022 r.) firma EFI będzie m.in. promowała poszerzone możliwości nowej usługi IQ do zarządzania produkcją, przeznaczonej dla firm zajmujących się drukiem wielkoformatowym. EFI IQ to pakiet aplikacji dostępnych zarówno w chmurze, jak i w wersji mobilnej. Został on opracowany w celu obniżenia kosztów produkcji i zmaksymalizowania wartości inwestycji klientów wykorzystujących maszyny amerykańskiej marki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.