Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Współpraca firm z branży flekso

Współpraca firm z branży flekso

Firmy XSYS (dostawca płyt, tulei oraz urządzeń prepress dla przemysłu fleksograficznego), Nilpeter (producent wąskowstęgowych maszyn drukujących) oraz Reproflex Scandinavia (specjalista w zakresie rozwiązań dla prepressu) nawiązały współpracę, której celem jest dostarczanie rozwiązań przeznaczonych do produkcji wysokojakościowych przywieszek i etykiet. Do przeprowadzenia pierwszych testów druku w duńskim centrum technologicznym firmy Nilpeter wykorzystano maszynę FA-17, płyty XSYS nyloflex FTS Digital oraz rozwiązania Reproflex Scandinavia – SoftTone+, Ultra White i druk rozszerzonym gamutem (EGP).

Efekty prób były na tyle udane, że firmy planują rozszerzenie zakresu tego projektu o rozwiązania zaspokajające potrzeby klientów w zakresie zrównoważonego rozwoju. „Silne partnerstwa branżowe mają kluczowe znaczenie przy rozwoju innowacji w druku flekso, tak by nasi klienci mogli pozostać konkurencyjni. Efekty, które dzisiaj pokazujemy, jasno dowodzą wartości tej współpracy, dlatego czekamy na możliwość rozwoju platformy w nadchodzących miesiącach” – powiedziała Joelle Bédat, menedżerka ds. rozwoju biznesu OEM w XSYS.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.