Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Biznes bez barier dzięki cyfrowej produkcji na żądanie od Kornit

Biznes bez barier dzięki cyfrowej produkcji na żądanie od Kornit

Zaawansowana maszyna Kornit Atlas MAX oferuje niespotykane dotąd możliwości w bezpośrednim druku na tkaninach

Założenie sklepu internetowego nigdy nie było prostsze, a wprowadzanie na rynek błyskotliwych, kreatywnych projektów w limitowanych seriach jest możliwe dzięki produkcji na żądanie. Przedsiębiorcy jednak muszą respektować potrzeby klientów, którzy coraz częściej poszukują produktów wytwarzanych w zgodzie ze środowiskiem, a przy tym o wysokiej jakości odwzorowania i dające efekt naturalności. Wszystkie te wymagania spełniają systemy firmy Kornit do bezpośredniego druku na tkaninach (R2R).
Od tego roku Kornit oferuje nowy standard w produkcji na żądanie w branży modowej i odzieżowej dzięki technologii MAX. Zaawansowana maszyna Atlas MAX oferuje firmom niespotykane możliwości rozwoju, oferując poszerzoną paletę kolorów, ich precyzyjne odwzorowanie, możliwość zadruku różnorodnych tkanin oraz wyjątkowe aplikacje naśladujące haft, winyl termotransferowy i inne efekty druku o wysokiej gęstości. Kornit Atlas MAX to także zwiększona trwałość nadruków, które są miękkie w dotyku (nawet te bardzo grube).

Informacja reklamowa

Jednoprzebiegowy system Kornit MAX oferuje użytkownikom nowy wymiar jakości, spójności, wydajności i niepowtarzalności. Możliwa jest wysokonakładowa, ciągła i szybka produkcja w jakości premium – dzięki możliwościom precyzyjnego dopasowania kolorów, inteligentnej automatyce ActiveLoad (nowy zrobotyzowany system, który znacznie odciąża proces ręcznej i pracochłonnej obsługi podłoży) i niezawodności. Jest ona także bardziej elastyczna dzięki wszechstronnym opcjom projektowania, szerszej palecie kolorów, możliwości zadruku różnych rodzajów tkanin oraz nowym aplikacjom XDi firmy Kornit, które tworzą niespotykane dotąd efekty naśladujące haft, winyl termotransferowy i innego rodzaju druk o wysokiej gęstości. Dodatkowo technologia izraelskiego producenta oferuje redukcję niemal do zera odpadów produkcyjnych.
Technologia MAX i maszyna Atlas MAX zostały zaprojektowane w duchu zrównoważonego rozwoju – umożliwiają produkcję na żądanie, eliminując tym samym wytwarzanie zbędnych zapasów i odpadów; kompleksowe bezwodne procedury firmy Kornit oszczędzają energię; wreszcie, dzięki certyfikatom GOTS i OEKO TEX oraz zobowiązaniu firmy do posadzenia drzew czyni tę nową maszynę neutralną pod względem emisji CO2.
Kompleksowe, pigmentowe i przyjazne dla środowiska systemy produkcji na żądanie firmy Kornit zwiększają możliwości projektantów, przedsiębiorców i producentów. Bez względu na to, czy tworzą własne projekty, przenoszą coś, co zobaczyli w mediach społecznościowych na tkaninę, czy też budują własną internetową markę, Kornit dostarcza narzędzia i technologię potrzebne do eksperymentowania, realizowania pomysłów biznesowych i przekształcania istniejących firm w zrównoważone przedsiębiorstwa.
Jakość rozwiązań marki Kornit potwierdzają przedsiębiorcy, jak np. Damian Marchlewicz, dyrektor zarządzający, SE-DA: „W miarę wzrostu potrzeb naszych klientów, maszyna Kornit Presto S okazała się najlepszym dostępnym wszechstronnym produktem, który oferował wysokiej jakości druk na wielu różnych tkaninach, zapewniając nam wspaniałą elastyczność. Fakt, że obróbka wstępna i końcowa w całości odbywa się w linii, umożliwia bardzo szybkie drukowanie, utrzymując koszty na niskim poziomie i sprawiając, że cały proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, ponieważ w jego trakcie w ogóle nie używamy wody. Uważamy, że druk na żądanie czeka wspaniała przyszłość i spodziewamy się, że patrząc wstecz, inwestycja w maszynę Kornit okaże się kamieniem milowym w historii naszej firmy”.
Jeśli chcesz poznać opinie innych użytkowników testujących maszynę Kornit Atlas MAX Beta, kliknij TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.