Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ławo dostępne certyfikaty druku

Ławo dostępne certyfikaty druku

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Dzięki nowej usłudze certyfikacji dostawcy usług druku i pakowania mogą łatwo potwierdzić swoje kompetencje i jakość pracy, a tym samym lepiej promować się jako wybrany partner wśród obecnych i potencjalnych klientów. Po uzyskaniu certyfikatu dostawcy otrzymują cyfrową plakietkę, potwierdzającą zgodność ze standardem PDF/X-4 (ISO 15930-7:2010), którą mogą posługiwać się na stronie internetowej oraz wykorzystywać ją w innych celach marketingowych. Nazwa i lokalizacja certyfikowanych firm są wyświetlane na międzynarodowej stronie Ghent WorkGroup, co dodatkowo promuje ich zdolność do dostarczania spójnych, dokładnych i wysokiej jakości wydruków.

Kroki prowadzące do uzyskania certyfikatu zajmują mniej niż godzinę i wymagają zaledwie kilku kliknięć. Firmy poligraficzne, które używają EFI Fiery DFE na swoich urządzeniach cyfrowych do produkcji arkuszy ciętych lub druku wielkoformatowego, mogą łatwo zamówić usługę certyfikacji w firmie EFI, wypełniając formularz online. Następnie EFI elektronicznie wysyła spersonalizowane formularze testowe Ghent WorkGroup wraz z krótkim filmem wideo, jak należy skonfigurować serwer Fiery. Po wydrukowaniu formularzy użytkownicy Fiery mogą po prostu robić zdjęcia swoich wyników za pomocą smartfona i przesyłać obrazy do EFI w celu oceny każdego elementu testowego wymaganego do certyfikacji.

Interfejsy EFI Fiery DFE zaprojektowano z myślą o łatwym tworzeniu poprawnych danych wyjściowych PDF/X-4 wymaganych do uzyskania certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Na najnowszej platformie Fiery DFE generowanie zgodnych z certyfikacją wyników wymaga tylko zaznaczenia jednego pola wyboru w Fiery JobExpert – zaawansowanej technologii EFI do zautomatyzowania optymalnego drukowania plików PDF.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.