Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńcy kupili 200. maszynę HP Indigo 20000

Słoweńska firma LabelProfi, specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, podpisała umowę na zakup maszyny cyfrowej HP Indigo 20000. Tym samym producent odnotował sprzedaż 200. Egzemplarza tego modelu na świecie. Umowa została podpisana podczas pierwszego dnia targów Labelexpo Europe 2019.

Maszyna zostanie zainstalowana w Slovenj Gradec w Słowenii w październiku br. Park maszynowy firmy zawiera już dwie wąskowstęgowe drukarki cyfrowe HP Indigo WS6800 i urządzenia do przetwarzania etykiet, m.in. rozwiązanie do laminowania Ready Karlville Pack. Inwestycja w HP Indigo 20000 umożliwi drukarni poszerzenie portfolio o torebki, saszetki, etykiety i opakowania spersonalizowane, także realizowane w małych nakładach.

LabelProfi powstało w 1994 r. jako małe studio graficzne i przygotowujące do druku. W ciągu 25 lat przekształciło się w pełnowymiarowego dostawcę etykiet i opakowań elastycznych. „Naszym celem biznesowym jest przekształcenie działalności w zakresie etykietowania poprzez oferowanie elastycznych opakowań na żądanie z krótkim czasem wprowadzenia na rynek. Dzięki tej inwestycji możemy rozszerzyć naszą dobrze znaną usługę w branży etykiet na elastyczne opakowania i nadal dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Z radością rozpoczynamy nowy rozdział naszej historii dzięki nowej możliwości biznesowej, jaką widzimy w elastycznych opakowaniach drukowanych cyfrowo” – powiedział Uroš Slemenik, założyciel i dyrektor generalny LabelProfi.

Alon Bar-Shany, dyrektor generalny HP Indigo, dodał: „Gratulujemy LabelProfi kolejnego kroku w zapewnianiu wysokiej jakości, szybkiej realizacji i zadowolenia klientów dzięki drukarce cyfrowej HP Indigo 20000. Sprzedaż 200. jednostki to kamień milowy dla naszej firmy. Rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o klientach, którzy chcą przekształcić swój biznes w kompletną cyfrową fabrykę torebek, i którzy chcą rozszerzać swoją ofertę o nowe aplikacje i dostawy na żądanie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.