Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowy termin połączonych targów InPrint, ICE Europe i CCE International

Nowy termin połączonych targów InPrint, ICE Europe i CCE International

Organizator targów InPrint, ICE Europe i CCE International, które po raz pierwszy miały się odbyć w nowej, połączonej formule w dniach 9–11 marca 2021 r. w Monachium (pisaliśmy o tym TUTAJ), poinformował o przesunięciu terminu tego wydarzenia na 22–24 czerwca 2021 r. Decyzja ta została podjęta w związku z trwającą pandemią COVID-19 i utrzymującą się niepewnością co do ograniczeń w podróżowaniu i planowania imprez masowych przez niemieckie władze. InPrint to wystawa goszcząca na przemian w Monachium i Mediolanie, koncentrująca się na technologii druku przemysłowego. Targi ICE Europe są poświęcone obróbce papieru, folii i taśm, zaś CCE International to wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej.

„Po gruntownym rozważeniu różnych opcji zdecydowaliśmy o organizacji imprez w czerwcu 2021 r. Bazując na obecnej wiedzy o rozwoju międzynarodowej sytuacji związanej z COVID-19 uważamy, że najbardziej odpowiedzialną decyzją na tym etapie jest przesunięcie terminu. Połączenie trzech wystaw branżowych poświęconych tematyce przetwórstwa i druku w procesach produkcyjnych stwarza możliwość wielopłaszczyznowych doświadczeń o zwiększonym zasięgu i lepszej synergii. Ponieważ naszym głównym celem jest zagwarantowanie udanego udziału wszystkim gościom i wystawcom, musimy stworzyć ku temu odpowiednie warunki” – powiedział Patrick Herman, dyrektor w Mack-Brooks Exhibitions, odpowiedzialny za targi przetwórstwa, papieru i druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.