Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Ruszyła rejestracja na Virtual Label Summit

Ruszyła rejestracja na Virtual Label Summit

Tarsus Group, organizator międzynarodowej serii targów Labelexpo Global Series, uruchomił rejestrację uczestników na swój pierwszy w historii Virtual Label Summit. Wydarzenie online odbywać się będzie w dniach od 28 września do 2 października 2020 r. Celem szczytu jest podtrzymanie kontaktów międzynarodowej branży druku etykiet i opakowań poza targami Labelexpo (organizowanymi w Europie, Azji i Ameryce) i zapewnienie tej społeczności dostępu do aktualnej wiedzy (dostęp do zasobów edukacyjnych będzie otwarty przez trzy miesiące po zakończeniu imprezy).

Program zaplanowanej na pięć dni konferencji będzie się koncentrować na biznesie i strategii jego rozwoju, a każdy dzień zostanie poświęcony najważniejszym tematom w branży. Dzień pierwszy poświęcony będzie analizie trendów i zmieniającego się globalnego krajobrazu etykiet i opakowań; dzień drugi skupi się na perspektywach i możliwościach przetwórców etykiet oraz rynkach biznesowych. Dzień trzeci poświęcony będzie temu, w jaki sposób firmy mogą planować i wykorzystywać najnowsze technologie i trendy, aby zabezpieczyć swoją działalność w przyszłości. Czwartego dnia kontynuowany będzie temat zabezpieczania przyszłości, wzbogacony będzie o wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu; ostatni dzień zostanie poświęcony brandingowi i projektowaniu z perspektywy klienta. Podczas wszystkich sesji konferencyjnych zaplanowano zarówno prezentacje prelegentów, jak i interaktywne dyskusje panelowe z udziałem uczestników i specjalistów; dostępne będą również nagrane wcześniej materiały z zajęć mistrzowskich Label Academy.

Lisa Milburn, dyrektor zarządzająca Labelexpo Global Series, powiedziała: „W tych zmieniających się czasach ważne jest, aby cała branża pozostała w kontakcie z najnowszymi osiągnięciami i poszerzała swoją wiedzę branżową poza wystawami Labelexpo. Cieszymy się, że możemy zaoferować globalnej społeczności platformę łączącą bogactwo wiedzy i udział ekspertów. Jesteśmy przekonani, że Virtual Label Summit pomoże zarówno przetwórcom, jak i dostawcom przygotować się do przywrócenia naszej branży na właściwe tory w nadchodzących miesiącach po COVID-19”.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.