Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sesja na temat rozwiązań Kodaka w zakresie druku inkjetowego i hybrydowego

Sesja na temat rozwiązań Kodaka w zakresie druku inkjetowego i hybrydowego

Po raz pierwszy w historii – podczas dorocznej konferencji stowarzyszenia Graphic Users Association (GUA), zrzeszającego użytkowników rozwiązań Kodak – odbędzie się osobna sesja poświęcona innowacyjnym technologiom tej firmy w zakresie druku inkjetowego i hybrydowego. Spotkanie, w którym co roku biorą aktywny udział także klienci z Polski, zostanie zorganizowane w dniach 2–5 października w Genewie.

Konferencja GUA, odbywająca się już po raz ósmy, powraca w tym roku do swojej pierwotnej, trzydniowej formuły. Podczas spotkania odbędą się cztery sesje tematyczne, poświęcone różnym obszarom działania firmy Kodak. Złożą się na nie pokazy rozwiązań i możliwości działania w sieci oraz prezentacje najnowszych informacji o ostatnich produktach i usługach. Uczestnicy konferencji wezmą udział w grupowych sesjach oraz interaktywnych demonstracjach najnowszych wersji takich rozwiązań firmy Kodak jak: systemy workflow, systemy CtP oraz cyfrowe systemy drukujące. Spotkanie będzie również okazją do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami kadry kierowniczej Kodaka oraz pracownikami działu badawczo-rozwojowego tej firmy, odpowiedzialnymi za tworzenie i rozwój nowych rozwiązań.
Wśród omawianych zagadnień znajdą się m.in.: nowe możliwości rynkowe w dziedzinie opakowań, rewolucyjny wpływ druku hybrydowego, „inteligentne” przetwarzanie danych rynkowych, uproszczone zarządzanie barwą, usprawnienie produkcji poprzez automatyzację oraz zarządzanie kompleksową produkcją w cyfrowym świecie. Konferencja pozwoli bliżej przyjrzeć się programom Kodak Prinergy Advanced Preflight, Kodak Prinergy Rules-Based Automation i Kodak Colorflow oraz portalowi Kodak InSite, którym zostaną poświęcone dedykowane prezentacje w podgrupach. Planowane jest także zwiedzanie mieszczącego się w Genewie europejskiego centrum demonstracyjnego firmy Kodak oraz tzw. Workflow Lab, gdzie trwają prace nad udoskonaleniem oferowanych przez nią rozwiązań workflow.
Mówi Karsten Müller, kierownik ds. kluczowych klientów w firmie msp druck and medien gmbh, pełniąca funkcję prezesa stowarzyszenia GUA: „Postęp technologiczny w całej branży jest bardzo dynamiczny, dostarczając rozwiązania wspierające biznes poligraficzny w wielu segmentach rynkowych. Właśnie z tego względu konferencja powróciła do trzydniowej formuły: by zapewnić uczestnikom pełny przegląd dostępnych możliwości rynkowych. Jej program jest naszpikowany seminariami, podczas których udzielone zostaną odpowiedzi na wiele istotnych pytań i kwestii poświęconych nowym trendom rynkowym. Uczestnicy – niezależnie od reprezentowanego sektora – z pewnością pozyskają tu wiedzę, która będzie im pomocna przy podejmowaniu właściwych decyzji o rozwoju własnego biznesu”.
Gudrun Alex, dyrektor marketingu w dziale Commercial Business & Shared Services firmy Kodak w regionie EAMER, dodaje: „Poza głęboką wiedzą przekazywaną podczas konferencji, dostarczy ona możliwości nawiązania nowych kontaktów, zwłaszcza przez nowych graczy rynkowych. W efekcie spotkanie to stanie się platformą, gdzie jego uczestnicy mogą odkryć nowe możliwości dla swojej działalności, zidentyfikować potencjalnych partnerów biznesowych, podzielić się swoimi pomysłami, a nawet zbudować długookresowe relacje z innymi osobami”.
Więcej informacji na temat tegorocznej konferencji można znaleźć na stronie http://www.gua-europe.com
GUA to działająca w skali całego świata, niezależna organizacja typu non profit, stworzona przez użytkowników rozwiązań Kodak i z myślą o innych użytkownikach produktów tego dostawcy. Ma ona na celu wzbogacanie wiedzy o narzędzia i informacje, które pozwolą klientom Kodak osiągać sukcesy rynkowe. Europejski oddział Rady Stowarzyszenia, który zarządza działaniami GUA na Starym Kontynencie, składa się z dziewięciu klientów i dwóch przedstawicieli firmy Kodak. Członkostwo w GUA jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników rozwiązań Kodak i staje się automatyczne z chwilą zgłoszenia udziału konferencji.

Fot. Konferencja GUA 2012

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.