Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Sprawdzone trio wróci do Monachium

Sprawdzone trio wróci do Monachium

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

O sile tego wydarzenia w dużej mierze stanowi formuła 3 w 1, która w tym roku okazała się kluczem do sukcesu, monachijskie targi zaoferowały bowiem niemal kompleksowy przegląd łańcucha wartości. Szczególnie istotna dla przemysłu wydaje się zwłaszcza wystawa CCE International – bez wątpienia w obliczu niełatwej sytuacji (po)pandemicznej, politycznej i ekonomicznej to właśnie sektor opakowań ma się dobrze. Choć i tu nie brakuje wyzwań, jednak firmy działające w sektorze tektury radzą sobie bardzo dobrze – wynika to zarówno z gwałtownego rozwoju e-commerce, jak i coraz silniejszego trendu zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegu zamkniętego; także postępy w cyfryzacji zapewniają sektorowi dodatkowe szanse i możliwości. Nic więc dziwnego, że już teraz wiele ważnych firm zapowiedziało swój udział w marcowych targach.

„Przy stale postępującym rozwoju technologicznym maszyn, procesów i systemów w produkcji i przetwórstwie tektury falistej i litej cyfryzacja stała się w ostatniej dekadzie głównym motorem napędowym branży. CCE International to ważna platforma, która pomaga dotrzeć do swych docelowych odbiorców producentom materiałów, maszyn, technologii i akcesoriów. Ta wystawa stanowi wartościowe miejsce do wspierania innowacji poprzez oparty na wiedzy kontakt między producentami i użytkownikami nowych aplikacji, a dzięki skoncentrowaniu na obszarze tektury falistej i pudełkach składanych stała się wiodącym miejscem spotkań w Europie, przeznaczonym dla tego specjalistycznego sektora przemysłu” – mówi Patrick Herman, dyrektor ds. imprez z zakresu przetwórstwa, papieru i druku w firmie Mack-Brooks Exhibitions.

Jego współpracowniczka – Gerlinde Kasa – dodaje: „CCE International to jedyna europejska wystawa poświęcona tekturze falistej i litej. Dodatkowo na tle innych przekrojowych imprez opakowaniowych wyróżnia ją wiedza akademicka, którą oferuje w formie seminariów otwartych odbywających się przez trzy dni. To bogaty i wartościowy program, w którym kluczowe tematy branżowe, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja i wiele innych, są potraktowane dogłębnie. Oferuje również wystawcom dodatkową platformę (za pośrednictwem internetu) do prezentacji swojej działalności i oferty, ułatwia również networking na najwyższym poziomie i przekazuje specjalistyczną wiedzę za pośrednictwem otwartych seminariów, podczas których goście wystawy mogą zdobywać wiedzę na temat najnowszych trendów i nowości technologicznych z zakresu produkcji i przetwarzania tektury falistej i pudełek składanych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.