Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Targowe trio w końcu zagości w Monachium

Targowe trio w końcu zagości w Monachium

Targi CCE International w 2019 r.
Fot. CCE

Do trzech razy sztuka – po dwukrotnym przekładaniu terminu połączonych targów InPrint, ICE Europe i CCE International, wszystko wskazuje na to, że wydarzenie bez przeszkód odbędzie się w dn. 15–17 marca 2022 r. w centrum wystawienniczym w Monachium. Otwarto już rejestrację.

InPrint to wystawa goszcząca na przemian w Monachium i Mediolanie, koncentrująca się na technologii druku przemysłowego. Targi ICE Europe są poświęcone obróbce papieru, folii i taśm, zaś CCE International to wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej. „Z niecierpliwością czekamy na naszych gości, którym chcemy zaoferować platformę spotkań, odgrywającą kluczową rolę w łączeniu globalnego przemysłu przetwórczego, papierniczego i poligraficznego. Obecnie udział w targach potwierdziło 467 wystawców, którzy swoje najnowsze technologie zaprezentują na powierzchni ponad 13,5 tys. m². Po raz pierwszy trzy wystawy odbędą się w tym samym czasie i w tym samym miejscu. Dzięki targom InPrint możemy teraz zaoferować niemal kompleksowy przegląd łańcucha wartości” – mówi Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przetwórstwem, papierem i drukiem w Mack-Brooks Exhibitions.

Na zwiedzających, oprócz bogatej oferty wystawców, czeka różnorodny program wydarzeń towarzyszących. W strefie targów ICE zaplanowano wręczenie nagród ICE Awards – podczas ceremonii zostanie zaprezentowanych czterech zwycięzców, wybranych przez profesjonalistów z branży, w następujących kategoriach: rozwiązania w zakresie przetwarzania cyfrowego, zrównoważone produkty i procesy produkcyjne, efektywne rozwiązania produkcyjne, specjalistyczne rozwiązania foliowe. Targi InPrint przygotowują specjalistyczny program konferencji, podczas których zostaną przedstawione trendy technologiczne, nowe rozwiązania i zastosowania technologii druku dla przemysłu. Także targi CCE International zaoferują program seminariów poświęconych najnowszym trendom i tematom związanym z produkcją i przetwarzaniem tektury.

Bilety uprawniające do wstępu na wszystkie trzy wystawy są już dostępne w internetowym sklepie. Koszt biletu jednodniowego kupionego online to 26 euro (40 euro na miejscu), zaś biletu trzydniowego – 36 euro online (52 euro na miejscu).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.