Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Trwają przygotowania do targów Fespa 2022

Trwają przygotowania do targów Fespa 2022

Targi Fespa w 2021 r.

Stowarzyszenie FESPA, organizator targów FESPA Global Print Expo i European Sign Expo, które odbędą się w Berlinie w dn. 31 maja – 3 czerwca 2022 r., poinformowało o zaawansowanych przygotowaniach do wydarzenia. W wystawie, która ma być najbardziej wszechstronną prezentacją innowacji w zakresie druku i oznakowania od 2019 r., udział potwierdziło już ponad 250 dostawców (wielu z nich nie mogło uczestniczyć w ubiegłorocznych targach w Amsterdamie), ale lista jeszcze nie jest zamknięta.

Wśród firm, które zaprezentują swoją ofertę z zakresu maszyn dla poligrafii, będą sponsorzy wydarzenia – Durst, Mimaki, Brother i HP, a także Agfa, aleph, Canon, Epson, Fujifilm, Kornit Digital, Mutoh, M&R, Roland DG i swissQprint. W gronie dostawców mediów i materiałów eksploatacyjnych znajdą się m.in. 3A, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis, InkTec, Neenah Coldenhove, Neschen, Orafol, Poli-Tape i Sun Chemical. Barbieri Electronic, Caldera, OneVision i Onyx Graphics to jedne z firm, które pokażą rozwiązania z zakresu automatyzacji, przepływu pracy i zarządzania kolorami.

„Takie silne wotum zaufania ze strony społeczności dostawców jest dla nas bardzo motywujące i daje nam siłę, aby ożywić branżę druku specjalistycznego po wyzwaniach ostatnich dwóch lat. Cieszymy się, że w tym roku o wiele więcej firm zdecydowało się na udział w wydarzeniu na żywo, które niesie ze sobą wyjątkową wartość i komercyjną przewagę wynikającą z bezpośredniego kontaktu z klientami. Teraz, gdy firmy znów działają pełną parą, a decydenci chcą zabezpieczyć swoje przyszłe inwestycje, rola tradycyjnej wystawy w celu przyspieszenia ożywienia nigdy nie była bardziej znacząca” – podkreśla Michael Ryan, kierujący przygotowaniami do FESPA Global Print Expo.

Więcej informacji na stronie www.fespaglobalprintexpo.com.

European Sign Expo 2022, wiodące europejskie targi poświęcone oznakowaniom i komunikacji wizualnej, odbędą się w tym samym miejscu co FESPA Global Print Expo. Wydarzenie ponownie połączy kluczowych profesjonalistów zajmujących się oznakowaniami, w tym firmy specjalizujące się w znakowaniu cyfrowym, znakowaniu wymiarowym, grawerowaniu, podświetlanych wyświetlaczach, nośnikach zewnętrznych, systemach LED, wycinaniu laserowym i narzędziach do oznakowań. Platynowy sponsor – firma EFKA powróci na European Sign Expo wraz z potwierdzonymi wystawcami, w tym: Art Neon Lighting, Cosign, dap, Domino Sign, Harmuth, Nex Line SRL, SolaAir i vhf camfacture.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.