Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / W czerwcu Wirtualny Szczyt XSYS

W czerwcu Wirtualny Szczyt XSYS

Firma XSYS w czerwcu br. organizuje po raz pierwszy XSYS Virtual Summit – wydarzenie online o zasięgu globalnym, którego głównym tematem będą zagadnienia związane z fleksografią, aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed sektorami prepressu i druku w segmentach oznaczeń i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej. Każdy z czterech dni szczytu będzie poświęcony innemu regionowi – dla krajów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki przeznaczono 14 czerwca; tego dnia w godz. 9–17 użytkownicy z regionu EMEA będą mogli wziąć udział w prezentacjach online.

Dla gości wydarzenia przygotowano specjalną wirtualną platformę, dzięki której będą mogli m.in. odwiedzać stoiska, oglądać demonstracje produktów, wysłuchać prezentacji ekspertów, brać udział w sesji pytań i odpowiedzi oraz rozmawiać z wybranymi kontrahentami. W programie wydarzenia znajdą się prezentacje tematyczne poświęcone aktualnym problemom w druku fleksograficznym. Eksperci XSYS wyjaśnią, jak można osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, spełnieniu wymogów szybszego wprowadzania produktów na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu fleksograficznego. Zaprezentowane zostanie pełne portfolio rozwiązań XSYS, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu, aż po cylindry i adaptery.

„Celem Virtual Summit XSYS jest dotarcie z jasnym i ukierunkowanym przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców. Branża bardzo potrzebuje spotkań, podczas których może zdobywać wiedze o nowościach, inspirować się i nawiązywać kontakty; pandemia pokazała, że świat wirtualny w sporej części jest w stanie zastąpić tradycyjne wydarzenia. Chcemy wspierać naszych klientów, by mogli dostarczać zrównoważone i efektywne kosztowo rozwiązania swoim zleceniodawcom. Dlatego postanowiliśmy dostarczyć im wartościowe treści poprzez zwięzły i przydatny program wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy szczytu zdobędą wiele nowych i wartościowych informacji, które pomogą im w rozwoju ich firm” – powiedział Friedrich von Rechteren, globalny wiceprezes ds. handlowych w XSYS.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas tegorocznej konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, organizowanej przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy, będziemy rozmawiać o tym, jak korzystać z możliwości, które daje color management, aby optymalnie, tanio, efektywnie i ekologicznie prowadzić swoją drukarnię. Zaprezentujemy Państwu nowości rynkowe, m.in. urządzenia X-Rite eXact 2, SunConnect i Epson SD-10, których działanie w praktyce będą Państwo mogli poznać podczas sesji warsztatowych. Zapraszamy 26 października br. do Centrum Konferencyjno-Apartamentowego „Mrówka” w Warszawie.
Współorganizatorami XVI Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą są firmy Epson, Fujifilm, Heidelberg, Reprograf-Grafikus i Sun Chemical. Partnerami wydarzenia są Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego i z pewnością znani Państwu eksperci CM.
Cieszymy się, że w tym roku spotkamy się znów osobiście, a nie w trybie zdalnym, i będziemy mogli wymienić się z Państwem doświadczeniami. Zapraszamy do rejestracji na konferencję pod adresem https://azb.akademia-wiedzy.eu/.
Co w programie wydarzenia?

Firma Fujifilm 29 września br. zaprosiła firmy poligraficzne oraz przedstawicieli prasy branżowej z całej Europy na drugą edycję wydarzenia Peak Performance Print Experience. W Centrum Zaawansowanych Technologii Druku w Brukseli nie zabrakło także przedstawiciela „Świata DRUKU”. Podczas spotkania zaprezentowano nowe urządzenia do druku cyfrowego, nie zabrakło pokazów na żywo (także demonstracji online prosto z Japonii) oraz case study z udziałem jednego z klientów firmy. Odbyła się także pierwsza prezentacja i zapowiedź techniczna nowego urządzenia POD, które ma zostać oficjalnie wprowadzone na rynek w dalszej części tego roku.
Relację z wydarzenia zamieścimy wkrótce na łamach naszego miesięcznika.

NT-ware, oddział Canon produkujący m.in. oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję pod względem sprzedaży na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.