Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Walne Zebranie Członków PIAP

Walne Zebranie Członków PIAP

W dniu 19 maja 2015 roku o godzinie 10:00 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna (ul. Zielna 37), Sala Wystawowa (V piętro), odbędzie się Walne Zebranie Członków PIAP. Jego celem jest podsumowanie prac Izby oraz omówienie planów na następny rok.

Zwyczajne Walne Zebranie Członków PIAP rozpocznie się wyborem Przewodniczącego, Sekretarza Zebrania i Komisji Skrutacyjnej. Po przyjęcie porządku obrad dotychczasowy Zarząd PIAP przedstawi sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia, sprawozdania z działalności Stowarzyszenia oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej z badania działalności Zarządu PIAP w roku 2014. Swój raport zaprezentuje również agencja obsługująca PIAP w ubiegłym roku. Po przedstawieniu, omówieniu i zatwierdzeniu planu pracy PIAP na rok 2015/2016 członkowie będą mogli zgłosić swoje wnioski i przedyskutować działania prowadzone przez Izbę.
Po zebraniu odbędzie się prelekcja Jacka Walkiewicza „Pełna moc w życiu i biznesie”. Jacek Walkiewicz to psycholog i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, znany z porywającego i pełnego humoru sposobu prowadzenia szkoleń. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych, jest autorem programów szkoleniowych i wykładów. „Pełna moc w życiu i biznesie” to wykład inspirowany jego własnymi doświadczeniami osobistymi i zawodowymi. Jacek Walkiewicz opowie o odważnym życiu, podążaniu za marzeniami zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, o radzeniu sobie ze stresem, strachem i ograniczeniami.
Harmonogram spotkania:
10:00–14:00 Walne zebranie członków PIAP
14:00–14.30 Lunch dla uczestników WZC
14:30–16.00 Prelekcja Jacka Walkiewicza „Pełna moc w życiu i biznesie”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.