Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW

Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW

4 listopada br. odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Wzięło w nim udział 31 ze 186 członków. Przed rozpoczęciem obrad obecni członkowie, na wniosek Ewy Mudrak, uczcili minutą ciszy pamięć Profesora Andrzeja Makowskiego.

Profesor Andrzej Makowski zmarł 23 października 2013 r. po ciężkiej i długiej chorobie. Był uczniem i przyjacielem Profesora Felicjana Piątkowskiego. Współorganizował studia poligraficzne przy Wydziale Geodezji i Kartografii PW. Był promotorem wielu prac magisterskich i doktoranckich.
Zgromadzeni członkowie Stowarzyszenia wysłuchali i jednomyślnie przyjęli uchwały o zatwierdzeniu: sprawozdań z działalności Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego za lata 2008–2013 oraz sprawozdań finansowych za lata 2011 i 2012. Walne Zebranie Członków udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi, Komisji Rewizyjnej i Sądowi Koleżeńskiemu.
W tajnym głosowaniu wybrano nowe władze, które ukonstytuowały się następująco: Zarząd – prezes Andrzej Żurkiewicz, wiceprezes Stefan Jakucewicz, wiceprezes Grzegorz Wiśniewski, członek zarządu Henryk Dudziak; Komisja Rewizyjna – przewodnicząca Grażyna Kolanowska, zastępca przewodniczącego Tadeusz Rożalski, zastępca przewodniczącego Wojciech Kossek. Sąd Koleżeński – przewodniczący Edward Godawa, zastępca przewodniczącego Iwonna Stefańska, zastępca przewodniczącego Maria Kwiatkowska, zastępca przewodniczącego Jacek Tyczyński.
Na zakończenie obrad Walnego Zebrania Członków w wolnych wnioskach:
Henryk Dudziak w imieniu Członków Stowarzyszenia złożył specjalne podziękowania Majce Kwiatkowskiej za wieloletnie zaangażowanie w działalność SAIP-u.
Edward Dreszer przekazał w imieniu Polskiej Izby Druku składkę w wysokości 6000 PLN na tablicę upamiętniającą Profesora Felicjana Piątkowskiego.
Tadeusz Rożalski zaproponował ufundowanie przez Stowarzyszenie tablicy upamiętniającej Profesora Andrzeja Makowskiego.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.