Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Webinar dla branży fleksograficznej

Webinar dla branży fleksograficznej

SOMA, czeski producent maszyn fleksograficznych, bobiniarek i laminatorów, 1 lipca br. zorganizował webinar, podczas którego zaprezentował swoje flagowe rozwiązania przeznaczone dla branży flekso, zwiększające wydajność produkcyjną. W centrum uwagi znalazła się nowa generacja maszyny fleksograficznej Optima² w wersji 10- i 8-kolorowej oraz nowość – zaawansowany system do automatycznego montowania płyt drukowych: S-Mount z systemem ARUN do skanowania naklejonej płyty.

Uczestnicy podczas demonstracji w czasie rzeczywistym mogli zobaczyć proces druku oraz jego efekty. Obydwa prezentowane rozwiązania są wyposażone w pakiet inteligentnych funkcji, które przyczyniają się do osiągnięcia najwyższej jakości druku, lepszej komunikacji, a przede wszystkim pomagają zapewnić szybkie i łatwe przełączanie między zadaniami, jednocześnie minimalizując błędy operatora. Istotną rolę odgrywa tu automatyczny system ARUN, który pozwala na bezodpadowe ustawianie zadań (dociski i register) i łączy w sobie zalety montera płyt z w pełni zautomatyzowanym urządzeniem do pomiarów topografii płyt i rejestrów. Dzięki precyzji procesu pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie czasu przestoju maszyny drukującej z powodu nieprawidłowego montażu płyt.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość skorzystania z symultanicznej wersji tłumaczenia, prowadzonej przez Zbigniewa Bohdana, prezesa zarządu firmy Emipak.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.