Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Wirtualne wydarzenia na temat przyszłości druku

Wirtualne wydarzenia na temat przyszłości druku

Organizatorzy wydarzeń FuturePrint Virtual Summit, które odbyły się w czerwcu i październiku 2020 r. (pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ), ogłosili daty kolejnych spotkań online, których tematyka dotyczyć będzie przyszłości poligrafii – od druku przemysłowego po komercyjny. W dniach 25–26 lutego br. odbędzie się wirtualna konferencja FuturePrint, a po niej w dniach 23–24 marca zaplanowano wirtualny szczyt FuturePrint.

Jak podają organizatorzy cyklu, celem nadchodzących wydarzeń jest łączenie przedsiębiorców i specjalistów z całego świata w jedną, branżową społeczność oraz zapewnienie dostępu do najnowszych osiągnięć technologicznych i – co jest szczególnie ważne – inspiracji i wizji z zakresu przywództwa i skutecznej adaptacji do nowej rzeczywistości. Planowane spotkania mają stanowić kontynuację ubiegłorocznych i mają nadal oferować uczestnikom platformę do dzielenia się wiedzą, najlepszymi praktykami i inspiracją z zakresu druku komercyjnego, wielkoformatowego, przemysłowego i opakowań, by pomagać firmom planować kolejne działania na drodze do rozwoju w trudnych, zmieniających się czasach.

Frazer Chesterman, współzałożyciel FuturePrint, wyjaśnia: „Chociaż wszyscy mamy nadzieję, że rok 2021 będzie bardziej stabilny, a obecnie wygląda na to, że tak będzie, wciąż czeka nas wyboista droga. Nadeszła pora na przywództwo, dlatego zbierzemy kilku czołowych innowatorów w dziedzinie technologii druku, aby przedstawić ich pogląd na rynek i perspektywę dostosowania się do szybko zmieniającego się popytu i warunków. Szczyt FuturePrint Virtual CEO Summit pomoże nakreślić jasną wizję przyszłości i niewątpliwie pomoże przywrócić zaufanie do druku. Chcemy pokazać, jak technologia może zwiększyć elastyczność firm być nową wartością dla świata, w którym zapanowała niepewność, chaos i konieczność sprostania bezprecedensowym wyzwaniom. Wierzymy, że technologia napędza innowacje w druku, a szybko zmieniające się zachowania konsumentów stwarzają nowe możliwości dla tych, którzy chcą inwestować i zaryzykować. Rok 2020 upłynął pod znakiem zarządzania kryzysowego. Rok 2021 to będzie rok przywództwa i dostosowania się do nowych warunków”.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.