Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Zbliża się 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Zbliża się 5. edycja targów Warsaw Industry Week

Fot. organizatora

Piąta odsłona Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych odbędą się w dn. 8–10 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie, którego patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, to nie tylko wystawa prezentująca najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie, ale też okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia cennej wiedzy dzięki udziałowi w konferencjach branżowych.

Warsaw Industry Week to wydarzenie, które silnie się rozwija. Podczas pierwszej edycji w 2016 r. odnotowano ok. 5 tys. gości, podczas ostatniej odsłony, w 2019 r., było to już 13 tys. – wówczas ponad 350 wystawców zaprezentowało ok. 800 różnego rodzaju maszyn. Jak podaje organizator, według ostatnich prognoz tegoroczne wydarzenie przyciągnie jeszcze więcej firm i klientów. Podczas targów prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszynowej, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, druku 3D oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu. Organizatorzy, aby ułatwić gościom dotarcie do interesujących ich ofert, podzielili hale targowe na kilkanaście salonów tematycznych – są to m.in. strefa obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki, laserów, druku 3D, robotyki i automatyki oraz oprogramowania.

Targom towarzyszy bogata oferta konferencji i spotkań branżowych. W tym roku zaplanowano dwie konferencje. Pierwszą, pt. „Industry 4.0 – Polish-Italian Excellence & Their Resilience”, przygotowuje Confindustria Polonia, zaś druga, pt. „Instrumenty Przemysłu 4.0”, w której wezmą udział przedstawiciele takich firm jak m.in. Mitsubishi, Bosch, Siemens, Kuka oraz ABB, powstaje we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości oraz Polskim Klastrem Budowlanym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://industryweek.pl.

.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.