Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Screen: Take a Closer Look

Pod hasłem „Take a Closer Look” (przyjrzyj się) Screen zaprezentuje moc i elastyczność zautomatyzowanych kompleksowych rozwiązań „web to delivery”* w druku na żądanie (POD). Zaprojektowano je, aby spełnić zróżnicowane potrzeby klientów oraz wymagania w zakresie korespondencji bezpośredniej, transpromo, gazet, książek i druku zmiennych danych.

Morgana Systems na targach drupa

Firma Morgana Systems Ltd, znany brytyjski producent urządzeń introligatorskich do druku cyfrowego, reprezentowana w Polsce na zasadach wyłączności przez Zinart Systemy Graficzne, znajdzie się wśród wystawców tegorocznych targów drupa. Na jej stoisku będzie można zapoznać się z bogatym portfolio, obejmującym zaawansowane (stosowane z powodzeniem także w Polsce) rozwiązania pozwalające na sprawną realizację procesów oklejania, złamywania, bigowania czy broszurowania. Z myślą o zwiedzających z naszego kraju na stoisku Morgana Systems będą obecni przedstawiciele firmy Zinart Systemy Graficzne.

Nowości Sistrade na targach drupa

Portugalska firma Sistrade zaprezentuje najnowszą wersję zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP dla branży opakowaniowej, Sistrade Print, który od początku swego powstania w 2001 roku, oparty jest całkowicie na technologii WWW.

Zakłady Artystyczne ART na stoiskach swoich partnerów

Obchodząca w tym roku dwudziestolecie działalności firma Zakłady Artystyczne ART będzie obecna na stoiskach swoich partnerów: Just-Normlicht (wraz z GL Optic), Duplo International i Xerox. Zakłady Artystyczne ART będą również promować systemy oświetlenia LED firmy Siled sp. z o.o.

Technologia offsetowego druku bezwodnego na stoisku Toray

Na targach drupa Toray zaprezentuje udoskonalone technologie offsetowego druku na żądanie. Najnowszymi osiągnięciami japońskich producentów, wychodzących naprzeciw rosnącym wyzwaniom zmieniającego się rynku druku, są zwiększona elastyczność i efektywność, wraz z szybkim przetwarzaniem na różnych materiałach. Toray pokaże rozwiązania, które pomogą drukarniom poradzić sobie z trudnościami biznesowymi, wywołanymi zmniejszonym zapotrzebowaniem na komercyjny druk na papierze, i poszerzyć gamę oferowanych produktów.

Agfa Graphics: potęga druku

Belgijski producent zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie cyfrowego prepressu i przemysłowego drukowania inkjetowego. Z myślą o zwiedzających z Polski przez cały okres targów na stoisku będą obecni przedstawiciele firmy Agfa Graphics. Z kolei dziennikarze prasy branżowej o prezentowanych na wystawie nowościach będą mogli dowiedzieć się podczas konferencji prasowej zaplanowanej na 4 maja w centrum kongresowym CCD.

Wolff Trading zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów

Wolff Trading zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów handlowych na targach drupa 2012. Będą na nich obecni przedstawiciele firmy. Swoją ofertę produktową dla segmentu fleksograficznego i offsetowego zaprezentują: Steinemann Technology, Trelleborg Printing Solutions, MacDermid, Solutions Graphiques, Frimpeks, Cosmo Films.

Rozwiązania opti-color na drupa

Firma opti-color Mess- und Regelanlagen GmbH zaprezentuje na targach drupa 2012 system automatycznego podawania farby i kontroli opti-Blend 4000, znajdujący zastosowanie w nowoczesnych wklęsłodrukowych i fleksodrukowych maszynach drukujących. Poziom w zbiorniku jest kontrolowany w sposób ciągły, a po osiągnięciu zadanego minimum automatycznie sterowane zawory podawania farby, rozjaśniacza i rozpuszczalników dozują komponenty zależnie od indywidualnych parametrów receptury.

Derya zaprasza na stoiska swoich partnerów

Podczas tegorocznych targów drupa, w dniach 3–16 maja, swoje najnowsze rozwiązania zaprezentują partnerzy firmy Derya: Horizon International Inc., Ryobi, Mitsubishi, Foliant, Uchida. Na stoiskach tych producentów do dyspozycji odwiedzających będą pracownicy firmy Derya, którzy na życzenie gości dokonają prezentacji maszyn.

Bobst zaprasza na seminaria

W czasie targów Bobst przeprowadzi szereg seminariów dotyczących zagadnień innowacyjności, produktywności i zrównoważonego rozwoju. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania opinii właścicieli znanych marek, a także do wzięcia udziału w dyskusji na temat najnowszych trendów dotyczących przemysłu opakowaniowego, drukarskiego oraz przetwórczego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc niezbędna będzie wcześniejsza rejestracja.

Z ostatniej chwili

Wrocławska spółka technologiczna Scanway Industry we współpracy z ekspertami, praktykami oraz pasjonatami opracowała drugą edycję raportu o sytuacji branży poligraficznej i opakowaniowej w 2022 r. Publikacja skupia się na aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju, a jednym z ważniejszych zagadnień poruszonych przez twórców jest szukanie odpowiedzi na pytanie, gdzie firmy mogą szukać oszczędności.

Francuska firma Data One – jeden z największych na tamtejszym rynku dostawców drukowanych i cyfrowych materiałów marketingowych – jest pierwszym w Europie (i jednym z pierwszych na świecie) użytkowników najnowszej maszyny cyfrowej HP PageWide Advantage 2200 (o jej premierze pisaliśmy TUTAJ). To kolejne rozwiązanie HP w zakładzie w Gaillon (Normandia) – pracują tam już maszyny z rodziny PageWide: modele T250 i T240 HD. Uzupełnienie parku maszynowego ma na celu przyspieszenie ekologicznej transformacji drukarni, a jednocześnie opracowanie nowych produktów i zwiększenie potencjału wzrostu.

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.