Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Heidelberg spodziewa się pozytywnego impulsu dla przemysłu

Na targach drupa w Düsseldorfie, w dniach 3–16 maja, Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) zaprezentuje około 60 nowości pod hasłem „Discover HEI” (odkryj Heidelberga). Heidelberg spodziewa się, że drupa jako najważniejsze wydarzenie w branży poligraficznej da pozytywny bodziec dla całego przemysłu, i że wpłynie to na odblokowanie inwestycji na kluczowych rynkach na całym świecie. W okresie przygotowań do targów firma zapowiada kolejne innowacje produktowe.

tesa tape na targach drupa

Firma zapowiedziała, że jej tegoroczna targowa prezentacja będzie się znacznie różniła od standardowych – skupi się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach do mocowania form drukowych, które przyczyniają się bezpośrednio do zwiększenia efektywności produkcji i prawidłowego przebiegu poszczególnych procesów na wciąż zwiększającym wymagania rynku.

Avargraf na drupie – na stoiskach swoich partnerów

Przedstawiciele firmy Avargraf będą obecni na stoiskach swoich licznych partnerów handlowych – producentów maszyn i urządzeń dla branży poligraficznej, reklamowej oraz opakowaniowej, którzy zaprezentują podczas tej imprezy swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne.

drupa za free

Darmowy bilet na targi drupa w dalszym ciągu czeka na stu najszybszych czytelników czasopism branżowych patronujących wydarzeniu. Wystarczy kliknąć na link, wypełnić formularz, dodać specjalny kod promocyjny: 000046y2bcau, by mieć szansę wygrać jednodniowy bilet. Po wejściu na podlinkowaną stronę, należy się zarejestrować i poczekać, aż na podany przez nas adres mailowy zostanie przesłane automatycznie wygenerowane hasło. Następnie należy wrócić na podlinkowaną stronę i zalogować się z użyciem tego hasła. Dalej należy stosować się do instrukcji krok po kroku, pamiętając o tym, by w pole voucher code wpisać: 000046y2bcau. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól należy wydrukować bilet, który zostanie nam udostępniony w pliku PDF na stronie oraz przesłany na podany adres mailowy. Powodzenia!!!

Strefa specjalna CIP4 na drupa 2012

Organizacja CIP4 (International Cooperation for the Integration of the Processes in Prepress, Press and Postpress) przygotowuje na targi drupa 2012 wystawę specjalną Print Automation Park. Liczba firm zgłaszających chęć wzięcia w niej udziału znacznie przewyższyła założenia organizatorów, dlatego też konieczne będzie zwiększenie powierzchni wystawowej w ramach drupa innovation park (dip).

Członkowie PrintCity o przyszłości druku i drupie

Blisko 70 dziennikarzy z całego świata wzięło udział w konferencji prasowej zorganizowanej przez PrintCity Alliance w Schloss Hohenkammer pod Monachium. Przez 3 dni (13-15 luty) mieli okazję przysłuchiwać się prezentacjom firm: Eltosch, Leonard Kurz, M-real, Océ, Procemex, Sappi, Trelleborg, UPM oraz nowo utworzonej spółki manroland web systems (Augsburg), która dopiero w dniu 14 lutego mogła zacząć wystawiać faktury. W imprezie nie wzięli udziału przedstawiciele nowej spółki manroland sheetfed GmbH (Offenbach), która umowę z nowym inwestorem, firmą Langley Group, podpisała dopiero 1 lutego.

VAPack z EskoArtwork

Pod koniec ubiegłego roku firma EskoArtwork dołączyła do projektu Value Added Packaging (VAPack) zainicjowanego w 2010 roku przez PrintCity Alliance. Cel projektu to zapoznanie właścicieli marek, projektantów i specjalistów z sektora opakowaniowego z najnowszymi metodami produkcji opakowań z uszlachetnianiem. VAPack rozpoczyna otwartą dyskusję na temat możliwości ze stosowania innowacyjnych technologii w produkcji opakowań z wartością dodaną i wynikających z tego korzyści.

Wielokanałowa kampania maketingowa drupy

Gdy reklama targów drupa pojawi się w ok. 500 specjalistycznych miesięcznikach w ponad 60 krajach, litery AR w prawym górnym rogu z miejsca przyciągną spojrzenie czytelnika: reklama jest bogatsza o rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). Gdy spojrzy on na znacznik – w tym wypadku obraz – „przez” smartfon, tablet czy kamerę PC/laptop wyposażone w specjalne oprogramowanie (Junaio; zob. www.drupa.de/hilfe), wówczas zobaczy na ekranie animację 3D. Przeniesiony zostanie wprost na stronę drupy, przyciskając palcem interaktywny guzik.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.