Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

WAB kolejny raz na drupie

Firma WAB Artykuły Poligraficzne po raz kolejny wystawia się na targach poligraficznych DRUPA w Düsseldorfie. Na stoisku firmowym będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy, zaznajomić się z aktualną ofertą, uzyskać szczegółowe informację o dostępnych produktach oraz nowościach.

Perfecta na targach drupa 2016

Perfecta, wieloletni partner firmy Avargraf, podczas targów drupa 2016 zaprezentuje m.in. urządzenia ze swojej nowej - „ECO Line”. Jest to seria zaprojektowanych modułowo wysokowydajnych gilotyn, która uzupełni bogatą ofertę tego producenta w zakresie krajarek do papieru oraz urządzeń peryferyjnych. Wszystkich zainteresowanych firma zaprasza do odwiedzenia stoiska numer A03 w hali 16. Będą na nim obecni również przedstawiciele firmy Avargraf. W celu umówienia spotkania podczas targów firma prosi o kontakt.

Mimaki zaprezentuje pełną ofertę

Firma Mimaki weźmie udział w targach drupa 2016 z pełną ofertą drukarek solwentowych i UV oraz stołów tnących. Na największych na świecie targach drukarskich, które odbędą się od 31 maja do 10 czerwca w Düsseldorfie, firma Mimaki zaprezentuje rozwiązania, które zaspokajają szeroką gamę potrzeb rynkowych, od oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych po materiały przemysłowe, opakowaniowe i promocyjne. Stoisko firmy Mimaki będzie znajdować się w hali 09, stanowisko A04.

Nowe rozwiązania firmy Kolbus na drupie

Wśród wystawców zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie znajdzie się firma Kolbus, uczestnicząca w nich nieprzerwanie od 1951 roku. Na stoisku (nr C22, zlokalizowanym w pawilonie 16) o powierzchni 1400 m2 znajdą się innowacyjne rozwiązania w zakresie oprawy książek, produktów akcydensowych i wydawnictw prasowych, jak również dedykowane do wytwarzania opakowań luksusowych. Z myślą o zwiedzających z Polski przez cały okres trwania targów będą na nim obecni przedstawiciele firmy Introzap - wyłącznego dystrybutora marki Kolbus w naszym kraju.

Program wydarzeń w ramach projektu „Czas dla Polski”

Organizatorzy ogłosili już program Forum Gospodarczego „Czas dla Polski”, które odbędzie się 1 czerwca 2016 w Izbie Rzemieślniczej miasta Dusseldorf, oraz Międzynarodowej Konferencji Poligraficznej „Aktywni w Europie”, która odbędzie się 2 czerwca 2016, w Messe Düsseldorf, CCD Süd Conference Room 3. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce w ramach targów drupa, a organizuje je Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Avargraf i partnerzy na targach drupa 2016

Firma Avargraf i jej partnerzy – producenci maszyn i urządzeń dla branż poligraficznej, reklamowej oraz opakowaniowej – zapraszają do odwiedzenia stoisk podczas odbywających się w tym roku w Düsseldorfie targów drupa 2016. Podczas tej największej na świecie imprezy targowej, skierowanej do branży poligraficznej, zaprezentują oni swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Océ VarioPrint i300 na drupie

Podczas targów drupa 2016 (hala 8a, stoisko B50) dostawcy usług druku będą mogli poznać pełen zakres możliwości, jakie oferuje atramentowy system druku na papier cięty Océ VarioPrint i300, który zadebiutował w 2015 roku.

Drukarka z tonerami neonowymi od OKI Europe

Firma OKI Europe Ltd ogłosiła premierę nowej, kolorowej drukarki Pro6410 NWT (NeonColor) i wprowadzenie technologii białego tonera do swojej gamy drukarek graficznych z edycji Pro Series.Innowacyjna gama drukarek OKI Pro Series zostanie zaprezentowana na targach drupa 2016, wraz z nowo pozyskanymi drukarkami wielkoformatowymi. Stoisko OKI będzie znajdować się w hali 5, B21.

Agfa Graphics na targach drupa 2016

17 marca br. w siedzibie Agfa Graphics w Mortsel odbyło się spotkanie prasowe poświęcone obecności firmy na targach drupa 2016. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu dziennikarzy branżowych z całego świata, którzy zapoznali się z nowościami i udoskonaleniami wprowadzanymi przez belgijskiego producenta rozwiązań dla cyfrowego prepressu, specjalistycznego oprogramowania oraz wielkoformatowego druku inkjetowego.

Innowacje firmy BOBST na drupie

Jak zapowiada firma BOBST, targi drupa będą dla niej doskonałą okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, które znacząco zwiększą produktywność zakładów, otworzą przed klientami nowe możliwości i pozwolą zabezpieczyć ich inwestycje na całym świecie.

Z ostatniej chwili

Podczas tegorocznej konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, organizowanej przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy, będziemy rozmawiać o tym, jak korzystać z możliwości, które daje color management, aby optymalnie, tanio, efektywnie i ekologicznie prowadzić swoją drukarnię. Zaprezentujemy Państwu nowości rynkowe, m.in. urządzenia X-Rite eXact 2, SunConnect i Epson SD-10, których działanie w praktyce będą Państwo mogli poznać podczas sesji warsztatowych. Zapraszamy 26 października br. do Centrum Konferencyjno-Apartamentowego „Mrówka” w Warszawie.
Współorganizatorami XVI Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą są firmy Epson, Fujifilm, Heidelberg, Reprograf-Grafikus i Sun Chemical. Partnerami wydarzenia są Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego i z pewnością znani Państwu eksperci CM.
Cieszymy się, że w tym roku spotkamy się znów osobiście, a nie w trybie zdalnym, i będziemy mogli wymienić się z Państwem doświadczeniami. Zapraszamy do rejestracji na konferencję pod adresem https://azb.akademia-wiedzy.eu/.
Co w programie wydarzenia?

Firma Fujifilm 29 września br. zaprosiła firmy poligraficzne oraz przedstawicieli prasy branżowej z całej Europy na drugą edycję wydarzenia Peak Performance Print Experience. W Centrum Zaawansowanych Technologii Druku w Brukseli nie zabrakło także przedstawiciela „Świata DRUKU”. Podczas spotkania zaprezentowano nowe urządzenia do druku cyfrowego, nie zabrakło pokazów na żywo (także demonstracji online prosto z Japonii) oraz case study z udziałem jednego z klientów firmy. Odbyła się także pierwsza prezentacja i zapowiedź techniczna nowego urządzenia POD, które ma zostać oficjalnie wprowadzone na rynek w dalszej części tego roku.
Relację z wydarzenia zamieścimy wkrótce na łamach naszego miesięcznika.

NT-ware, oddział Canon produkujący m.in. oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję pod względem sprzedaży na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.