Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Kodak na targach drupa 2016

Podczas odbywającego się na przełomie lutego i marca br. spotkania prasowego, poświęconego zbliżającym się targom drupa 2016 (które odbywać się będą w dniach od 31 maja do 10 czerwca w Düsseldorfie), firma Kodak przedstawiła zapowiedzi, związane z jej udziałem w tym najważniejszym tegorocznym wydarzeniu w branży poligraficznej.

Konferencje PBKG z okazji drupy

Jakie wsparcie finansowe czeka na Ciebie w Ministerstwie Rozwoju? Jak rozmawiać z potencjalnym inwestorem? Jak uniknąć błędów w drodze po fundusze europejskie i gdzie szukać innowacyjnych technologii? Dlaczego warto być na drupa 2016? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą Państwo podczas konferencji organizowanych przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga i ECMA Polska we współpracy z firmami Henkel Polska, Heidelberg Polska, Grafikus – Systemy Graficzne i Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Ricoh na drupie 2016

Hasłem przewodnim strefy Ricoh podczas tegorocznej edycji targów drupa będzie „Open New Worlds”. Firma zaprezentuje w jaki sposób dzięki jej rozwiązaniom można podnieść wydajność, jakość oraz opłacalność produkcji poligraficznej. Strefa Ricoh znajduje się w hali Hall 8a na stanowisku B46 i będzie dostępna dla zwiedzających od 31 maja do 10 czerwca.

Fujifilm i Heidelberg: cyfrowy druku w formacie B1

Fujifilm Corporation wspólnie z Fujifilm Global Graphic Systems Co., Ltd. (Fujifilm) i Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) zapowiadają nowość, która będzie miała swoją światową premierę na targach drupa 2016 – inkjetową maszynę w formacie B1, Heidelberg Primefire 106.

drupa 2016: Packaging Touchpoint

Jednym z kluczowych obszarów, którym poświęcone będą zbliżające się targi drupa, będzie szeroko rozumiana produkcja opakowań. Organizatorzy imprezy zapewniają, że odwiedzający będą mogli przekonać się, dokąd zmierza branża opakowaniowa, jak będą wyglądały i jakie właściwości będą miały opakowania przyszłości. Promowane będą nie tylko gotowe rozwiązania, ale również nowoczesne materiały, z których będą produkowane, oraz techniki uszlachetniania, dzięki którym opakowania staną się istotnym nośnikiem treści reklamowych.

Drugi raport drupa Global Insights Report

Pierwsze wyniki drugiego raportu drupa Global Insights Report – „Dotknij przyszłości – aplikacje dające szansę na rozwój” – wykazały, że nowe zastosowania różnych technik druku są najbardziej wydajną drogą do dalszego rozwoju, ponadto istotne są przemyślane planowanie, integracja i wprowadzenie na rynek nowych produktów – czynniki te przyczyniają się do wzrostu znaczenia przedsiębiorstwa i powstania dodatkowego zysku szacowanego na 63 tys. dol.

Müller Martini na targach drupa

Firma Müller Martini poinformowała, że podczas targów drupa 2016 zaprezentuje system obróbki po druku Finishing 4.0, w którym najistotniejsze będą możliwość inteligentnego połączenia z innymi rozwiązaniami w parku maszynowym oraz system bezdotykowego workflow. Rozwiązanie Industry 4.0, znane również jako Internet of Things, umożliwia elastyczne łączenie ze sobą różnych produktów, nawet w wysokonakładowych procesach produkcyjnych, które może okazać się szczególnie istotne w zakładach zajmujących się drukiem książek i czasopism.

Bilety na drupę dostępne już wkrótce

Bilety na targi drupa będą dostępne już od 2 stycznia 2016 roku na stronie www.drupa.de. Organizatorzy zapowiadają, że osoby kupujące bilety na więcej niż jeden dzień będą mogły skorzystać ze zniżek. Wszystkie bilety zakupione na drupę upoważniają do bezpłatnej podróży na targi i z powrotem lokalnymi autobusami, pociągami lub tramwajami.

Ricoh na targach drupa 2016

Podczas przyszłorocznej edycji targów drupa Ricoh zaprezentuje szeroką gamę produktów i usług. Na stoisku firmy będzie można zobaczyć kompleksowe rozwiązania pozwalające na szybką realizację i integrację pełnego cyklu produkcyjnego – począwszy od fazy pre do post press. Jednym z rozwiązań prezentowanych podczas targów będzie pakiet oprogramowania Ricoh TotalFlow umożliwiający dokładny nadzór nad przebiegiem produkcji i jej automatyzację.

FFEI Caslon do druku etykiet

Na drupie po raz pierwszy pokazano międzynarodowej publiczności kompletne cyfrowe inkjetowe rozwiązanie UV do produkcji etykiet, FFEI Caslon, zaprojektowane przez firmy Nilpeter i FFEI. Przeznaczone jest do druku krótkich i średnich nakładów na żądanie na zróżnicowanych podłożach.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.