Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Rhapso Group podsumowuje targi drupa

Pomimo spadku frekwencji odwiedzających targi (o około 20%), zespół Graphisoft odnotował ponad 500 spotkań na stoisku firmy Rhapso, co oznacza dla firmy wzrost o 23% w stosunku do roku 2008. Mimo nienajlepszej atmosfery spowodowanej kryzysem gospodarczym drukarnie udowodniły, że ciągle są zainteresowane ofertą innowacyjnych rozwiązań informatycznych, w tym systemem Graphisoft. Liczne prezentacje produktu były przeprowadzane przez cały czas trwania targów.

Gallus podsumowuje targi drupa 2012

Firma Gallus Stanz- und Druckmaschinen GmbH z dużą satysfakcją przyjęła efekty swojej obecności na największych targach poligraficznych świata. Podczas imprezy jej stoisko, na którym odbywały się pokazy na żywo maszyny Gallus ICS 670, odwiedziło ponad 8 tys. gości, oferta rozwiązań Gallusa dla przemysłu pudełek składanych zainteresowała wielu profesjonalistów. Dowodem zainteresowania jest kilkaset zapytań dotyczących oferty firmy, a także podpisane kontrakty.

Nowości firmy Focus Label Machinery na drupie

Focus Label Machinery, angielski producent maszyn fleksograficznych, którego polskim dystrybutorem jest firma Scorpio, zaprezentował na targach drupa 2012 trzy nowe produkty: d-FLEX – pełnokolorową, atramentową maszynę cyfrową, pracującą w linii z zespołem flekso i urządzeniami do obróbki końcowej; Centraflex UV – drukarkę fleksograficzną z centralnym cylindrem chłodzonym wodą i B4 Letterflex – wysokiej jakości, czterokolorowe kompaktowe urządzenie do druku etykiet tekstylnych i tasiemek.

Duerselen pakował na drupie

Rozwiązania do automatycznego pakowania pudeł teleskopowych wypełniają lukę w finishingu cyfrowym. Niemiecka firma Duerselen na drupie zaprezentowała dwa takie nowe systemy oraz urządzenia dziurkujące.

Rozwiązania do sztancowania na drupie

Na targach drupa 2012 swoje rozwiązania prezentowali partnerzy firmy Henn Group Service sp. z o.o. WSD i Yawa.

Comexi Group z satysfakcją o drupie

Comexi Group, hiszpański producent maszyn do druku fleksograficznego opakowań, z satysfakcją podsumowuje tegoroczne targi drupa. Wartość transakcji zawartych w ich trakcie przekroczyła 17 mln euro, a firmowe stoisko odwiedziło ponad 3 tys. gości – dwukrotnie więcej niż cztery lata temu.

Bobst po drupie i przed dniami otwartymi

Tysiące nowych potencjalnych klientów, w tym ponad sto projektów, które zostaną sfinalizowane w ciągu najbliższych trzech miesięcy, oraz ponad 40% sprzedaży dzięki nowym klientom – targi drupa 2012 były dla Bobsta najbardziej udanymi targami w historii.

Drukarki lateksowe na targach drupa

Urządzenia, które drukują atramentami lateksowymi, wchodzą na rynek stopniowo. Jako pierwsza plotery lateksowe wprowadziła firma HP – na targach drupa 2008, następnie Mimaki (Fespa 2012), Ricoh (drupa 2012).

Koreański Jetrix na drupie

Arrow Digital, dostawca z Ahmedabad (Indie), na drupie zaprezentował drukarkę Jetrix 2513, nagrodzoną ostatnio przez European Digital Press (EDP) w kategorii: najlepsze specjalistyczne urządzenie do druku. Arrow Digital reprezentuje koreańską firmę Inktec Corporation, producenta serii drukarek wielkoformatowych Jetrix.

Targi drupa 2012 udane dla firmy Baumann-Wohlenberg

Mimo złych przepowiedni targi drupa 2012 dla firmy Baumann-Wohlenberg okazały się bardzo udane – na stoisku niemieckiego producenta krajarek i urządzeń do obróbki po druku zawsze był tłum. Liczni goście z Niemiec i z zagranicy przybyli, aby zapoznać się z trzema zainstalowanymi na stoisku liniami do cięcia papieru. Z wielkim zainteresowaniem spotkał się także system precyzyjnego odliczania arkuszy w stosie i znakowania przeliczonych warstw, opracowany przez Baumann Maschinenbau Solms we współpracy z GTS GmbH z Heilbronn (Niemcy).

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.