Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Digiprint poszerza portfolio

Digiprint poszerza portfolio

Od lewej: Will Xu i Rock Jiang (obaj Hanway) oraz Piotr Wojtko i Edward Godawa (obaj Digiprint)

W pierwszej połowie tego roku firma Digiprint – dystrybutor cyfrowych rozwiązań poligraficznych na polskim rynku – poszerzyła portfolio o maszyny firmy Hanway. Marka ta specjalizuje się w produkcji cyfrowych urządzeń do bezpośredniego zadruku tektury falistej.

Maszyny Hanway obsługują arkusze o grubości 0.4 mm oraz 1.5 mm do 15 mm w największym formacie arkusza 2500 × 4000 mm. Dzięki głowicom firmy Kyocera systemy te oferują bardzo dobrą jakość druku zarówno na podłożach powlekanych, jak i niepowlekanych. W ofercie Digiprint znajdują się trzy modele producenta – HighJet 2500D, Revo 2500W oraz Revo 2500W Pro, wykorzystujące farby wodne – dzięki temu opakowania powstałe przy ich użyciu mogą funkcjonować na rynku spożywczym, mogą być też poddawane recyklingowi. Każdy model może być rozbudowany o urządzenia peryferyjne takie jak zespół lakierujący, suszarka, sloter czy staker.

Model HighJet jest skierowany do tych producentów opakowań z tektury falistej, u których przeważają zlecenia niskonakładowe. Z kolei model Revo jest bardziej rozbudowanym systemem i znajdzie zastosowanie w środowisku mieszanym jako uzupełnienie zleceń opartych o maszyny analogowe.

W Centrum Demonstracyjnym Digiprint w Warszawie został zainstalowany model HighJet – klienci już teraz mogą umawiać się na prezentację możliwości maszyny, także w trakcie wakacji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.