Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Graw polskim dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik

Graw polskim dystrybutorem Grafisk Maskinfabrik

Firma Graw, dystrybutor rozwiązań, maszyn oraz materiałów eksploatacyjnych światowych dostawców dla branży druku fleksograficznego, offsetowego i rotograwiurowego, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z firmą Grafisk Maskinfabrik.

„Wciąż postrzegamy rynek Polski jako jeden z motorów wzrostu w Europie i widzimy tu ogromny potencjał w branży opakowaniowej. Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy w Polsce solidnego i doświadczonego partnera z dobrą znajomością lokalnego rynku. Graw dynamicznie się rozwija, a poprzez ciągłe doskonalenie umiejętności zwiększa zakres działalności oraz liczbę pracowników. To sprawia, że jest dla nas idealnym partnerem” – mówi Lykke Trusbak, dyrektor segmentu etykiet w GM.

Marcin Zaporowski, specjalista ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie Graw, dodaje: „Cieszymy się, że możemy stać się częścią rodziny GM. Maszyny tego producenta idealnie wpisują się w DNA naszej firmy, gdzie stawiamy na jakość i niezawodność dostarczanych rozwiązań. Stale widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania w zakresie finiszingu i uszlachetniania, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną marką jak GM. Ma ona w swoim portfolio niezwykle efektywne rozwiązania, jak np. kompaktowa linia DC330mini czy wysokiej klasy laser do wycinania etykiet LC350, który jest optymalnym rozwiązaniem przy coraz to bardziej obecnym druku cyfrowym w etykietach".

Jak podaje Graw, zespół firmy pracuje nad kilkoma dużymi projektami. Ścisła współpraca obu firm i wykorzystanie możliwości tworzenia prezentacji online z nowego Centrum Demonstracyjnego zapowiada nowy, interesujący rozdział na rynku poligraficznym w Polsce.

Na zdjęciu stoją od lewej: Mariusz Gromulski – doradca techniczny, Robert Drozd – prezes, Marek Wielemborek – wiceprezes, Michał Brendzel – dyrektor sprzedaży, Marcin Zaporowski – specjalista ds. sprzedaży maszyn i urządzeń, Artur Woźniak – przedstawiciel handlowy, Jarosław Gaweł – kierownik działu sprzedaży.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.