Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Marcin Zaporowski dołączył do zespołu handlowego firmy Graw

Marcin Zaporowski dołączył do zespołu handlowego firmy Graw

Z początkiem sierpnia Marcin Zaporowski, znany i ceniony w branży poligraficznej ekspert objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie Graw. Jego pojawienie się w firmie jest odpowiedzią na rosnące działania sprzedażowe oraz pojawianie się nowych produktów i rozwiązań.

Marcin Zaporowski związany jest z branżą poligraficzną od ponad 15 lat. Ostatnio zatrudniony był w firmie Konica Minolta – na stanowisku Industrial Printing Key Account Manager, gdzie z sukcesem odpowiadał między innymi za rozwój i sprzedaż urządzeń do cyfrowego druku etykiet. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w takich firmach jak Canon, Ricoh czy Heidelberg. W firmie Graw Marcin Zaporowski odpowiadać będzie za sprzedaż i rozwój biznesu w zakresie rozwiązań druku przemysłowego m.in. takich producentów jak Codimag, Tresu czy InkMaker.

„Graw dokłada wszelkich starań, aby rozwijać się w zakresie maszyn i urządzeń poligraficznych, poszerzając wiedzę oraz nawiązując kontakty z producentami innowacyjnych rozwiązań z całego świata. Z radością wdrażamy je na polski rynek, pomagając naszym klientom drukować lepiej i efektywniej. Bardzo się cieszymy, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba, która bez wątpienia wesprze rozwój firmy w tym zakresie” – powiedział Michał Brendzel, dyrektor handlowy firmy Graw.

„W biznesie kieruję się przede wszystkim zasadami partnerstwa i dialogu. Chętnie wspieram polskie drukarnie, pomagając im wdrażać nowe technologie i inspirując do rozwijania biznesu. Dlatego niezmiernie się cieszę z dołączenia do firmy Graw, gdzie oferowane produkty dają drukarniom możliwość usprawnienia procesów produkcyjnych, zwiększenia automatyzacji, a także rozwinięcia biznesu i wdrażania nowych technologii umożliwiających generowanie nowych źródeł przychodów. Przykładem produktów oferowanych przez tę firmę są maszyny firmy Codimag, służące między innymi do druku etykiet w niskich i średnich nakładach. Jest to elastyczne i wyjątkowo konkurencyjne rozwiązanie, pozwalające poszerzyć drukarniom własne portfolio i z sukcesem rywalizować na rynku jakością, możliwościami uszlachetnienia, a przede wszystkim niskimi kosztami wytworzenia produktu. Jest to rozwiązanie szczególnie interesujące dla drukarni offsetowych, które coraz bardziej interesują się drukowaniem etykiet”powiedział Marcin Zaporowski.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.