Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Tresu na targach ICE i CCE

Tresu na targach ICE i CCE

Podczas targów ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca br.) poświęconych obróbce papieru, taśm i folii, swoją ofertę zaprezentuje m.in. grupa Tresu. Na stoisku producenta promowane będą zespoły fleksograficzne do zintegrowanego powlekania, drukowania i klejenia na liniach produkcyjnych i przetwórczych, które można doposażyć w dowolną maszynę. Mogą one nakładać m.in. środki powlekające, farby, silikon lub klej na szeroką gamę papierów, tworzyw sztucznych i włóknin. Optymalizują w ten sposób procesy produkcyjne na bardzo zróżnicowanych rynkach. Jednostki składają się z jednej do sześciu stacji fleksograficznych i są dostępne w różnych szerokościach.

Tresu to firma oferująca rozwiązania do druku fleksograficznego – komory raklowe, systemy obiegu i kontroli farb oraz maszyny drukujące i pomocnicze dla branży fleksograficznej i offsetowej. Jak zapewniają jej przedstawiciele, rozwiązania te zapewniają czyste i równomierne nakładanie przy dowolnych prędkościach. Ilości odpadów są zminimalizowane, a system zasilania zapewnia automatyczną zmianę koloru i czyszczenie w ciągu kilku minut, zawracając niezużywane farby/powleczenia po produkcji, do wykorzystania w przyszłości. Tresu zastosowało systemy suszenia gorącym powietrzem o wysokiej prędkości, które cyrkulują do 85% powietrza, dla poprawy efektywności energetycznej i niskiej emisji. Dodatkowo Tresu zapewnia pełne zarządzanie projektem.

Natomiast na odbywających się równolegle targach CCE International 2019 Tresu przedstawi kompletne rozwiązania dla firm zajmujących się drukiem i przetwórstwem tektury falistej. Autoryzowanym przedstawicielem Tresu w Polsce jest firma Graw Sp. z o. o.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy: przed Państwem niepowtarzalna okazja na zdobycie dwóch wyjątkowych egzemplarzy „Świata DRUKU” (numeru 1/2022 i 4/2022) z autografem utytułowanego sportowca, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, rekordzisty Polski w skoku wzwyż – Artura Partyki!
Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, by zdobyć te unikatowe numery naszego miesięcznika – nr 1/2022 oraz nr 4/2022 – i wspomóc walkę z sepsą! Aukcje trwają od 18 do 28 stycznia br. do godz. 10.00.
Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!
Zespół „Świata DRUKU”

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.