Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Tubus i Verus w gronie członków PIAP

Zakład Produkcji Opakowań Tubus oraz Verus sp.j. to nowi członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do organizacji branżowej w trzecim kwartale 2016 roku.

„O przystąpieniu firmy Tubus do PIAP zdecydowała wspólna wizja tworzenia sektora rynku artykułów promocyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku polskich producentów i bliskich relacji biznesowych na wiodących rynkach międzynarodowych. Dodatkowymi zaletami są promocja członków PIAP oraz ochrona i reprezentowanie ich interesów w działalności gospodarczej” – mówi Ewa Gorczyńska, dyrektor generalny Zakładu Produkcji Opakowań Tubus.
„VIP Collection i Verus Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność. Obecność na rynku B2B ma znaczenie dla obu marek, a strategia marketingowa spółki przewiduje jej dalszy rozwój i przenikanie do kanałów dystrybucji tradycyjnej oraz dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów online. Dewiza PIAP »Razem możemy więcej« oddaje sens pracy zespołowej, która wnosi niezwykle dużo cennego potencjału dla wytworzenia dóbr i usług. Członkowstwo VIP Collection i Verus Luxury Leather w PIAP jest zbieżne z tą dewizą i to nasza odpowiedź na poszerzenie i wstąpienie do grona osób, dla których praca ma sens i jest nie tylko wykonywaniem codziennych zadań, ale przede wszystkim pasją” – mówi Tatiana Duraj-Fert, dyrektor VIP Collection i Verus.
Zakład Produkcji Opakowań Tubus działa od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji opakowań z folii sztywnych PET, PVC i PP. Misją firmy jest dobra marka i gwarancja jakości wyrobów. Firma oferuje opakowania profilowane do rolet i karniszy, pudełka prostopadłościenne składane, klejone i z automatycznym dnem, tuby cylindryczne oraz w kształcie elipsy. W ofercie ma pudełka do kosmetyków, alkoholi, opakowania ozdobne, reklamowe i promocyjne. TUBUS może także realizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie klientów. Potwierdzeniem sukcesu firmy są odbiorcy – prestiżowe firmy polskie i zagraniczne.
Verus Spółka Jawna to importer i właściciel marek: VIP Collection oraz Verus Luxury Leather. Siedziba i magazyn dystrybucyjny firmy Verus mieści się w Katowicach. Firma specjalizuje się w obsłudze B2B sieci handlowych, firm i korporacji, instytucji, odbiorców hurtowych i sklepów on-line oraz klienta indywidualnego. Spółka Verus rozwija również kanał sprzedaży eksportowej dla krajów Europy środkowo-wschodniej. Firma zapewnia dużą elastyczność współpracy, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Atutem firmy we współpracy z rynkiem B2B są preferencyjne ceny i wielotysięczne stany magazynowe m.in. portfeli i etui oraz bagaży, walizek jak również teczek i toreb (szybka dystrybucja do 48 godzin).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.