Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

OKI na targach drupa 2016 pokaże nowości

Firma OKI Europe zademonstruje w trakcie targów drupa możliwości jej urządzeń szerokoformatowych. „OKI Europe jest podekscytowane możliwością zademonstrowania unikalnego potencjału, którym dysponuje we wszystkich kategoriach druku szerokoformatowego, zapewniając przy tym solidne połączenie innowacji i doświadczenia – powiedział Frank Jänschke, General Manager Marketing, Large Format Printers, OKI Europe.

Zeller+Gmelin zaprezentuje zoptymalizowany program farb drukarskich

Oferta, którą zaprezentuje firma Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG na tegorocznej drupie (hala 3, stanowisko C36), skupi się na najnowszych wdrożeniach produktów utrwalanych energią, w których się specjalizuje.

Hohner na targach drupa 2016

Hohner Maschinenbau – niemiecki producent systemów do szycia drutem, wieloletni partner firmy Avargraf, podczas targów Drupa 2016 (które odbędą się w Dϋsseldorfie w dniach od 31 maja do 10 czerwca br.) zaprezentuje m.in. linię HSB 13.000, nową HSB 9.000, najnowszą wersję HSB DIGI-FS 8, nowy Foldnak Compact, który obecnie stał się produktem Hohnera jako Compact Pro, Foldnak 8, a także zszywarki ECONOMY 25/40 oraz EXACT.

Projekt „Czas dla Polski” na drupie

Projekt „Czas dla Polski” wchodzi w ostatnią fazę przygotowań. Na Targach drupa 2016 w dniu 2 czerwca odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Poligraficzna „Aktywni w Europie”, która będzie zwieńczeniem działań promujących za granicą polską branżę poligraficzną.

Alubest i nowa drukarka LDP serii GUV R5

Firma Alubest wspólnie z LDP będą jednym z wystawców na tegorocznych Międzynarodowych Targach Poligrafii i Druku drupa w Düsseldorfie. Ofertę firm będzie można zobaczyć w hali 6 na stoisku 6D04.

Koło Naukowe CMYK wybiera się na drupę

Grupa studentów Politechniki Warszawskiej kierunku Papiernictwo i Poligrafia w ramach działalności w kole naukowym CMYK planuje wyjazd na tegoroczne międzynarodowe targi poligraficzne drupa 2016. Efekty ich reporterskiej pracy będzie można śledzić między innymi na oficjalnej stronie projektu oraz na Facebooku.

Nowe lasery Trotec do cięcia papieru na targach drupa 2016

Podczas tegorocznych targów drupa w Düsseldorfie 31 maja – 10 czerwca, firma Trotec zaprezentuje aż dwie innowacje produktowe: zautomatyzowany system laserowy do wysokowydajnego cięcia papieru GS1200 oraz wielkoformatowy laser tnący SP3000.

Partnerzy Wolff Trading na drupie

W tegorocznej edycji drupy na swoje stoiska zapraszają partnerzy handlowi firmy Wolff Trading. Cosmo Films (hala 03, stoisko A31), producent folii BOPP, zaprezentuje termofolie klasy premium marki Luxotique. Jest to rodzina nowych, ulepszonych folii do termolaminacji, w skład której wchodzą: Velvet, Scuff Free Matt oraz Digital.

Premierowa maszyna MGI na drupie

Jak podaje producent, JetVarnish 3D Evolution & iFoil to pierwsze na świecie cyfrowe urządzenie do lakierowania i złocenia w linii arkuszy w formacie B1+. Swoją premierę będzie miało na stoisku MGI (D21 w hali 5) na targach drupa 2016.

Premiera firmy KBA na targach drupa

Na targach drupa 2016 KBA zaprezentuje maszynę Rapida 75 PRO będącą ulepszoną wersją półformatowej Rapidy 75. Wypełni ona dotychczasową lukę między Rapidą 75 a wysoce zautomatyzowaną Rapidą 76. Rapida 75 PRO została wyposażona w rozwiązania sprzętowe i programowe średnioformatowych modeli tej serii, dzięki czemu ma do zaoferowania dodatkowe praktyczne funkcje i wysoki komfort obsługi.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.