Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Olimpiada poligrafii szczęśliwie zakończona

„Podczas targów drupa mogliśmy zetknąć się na przestrzeni 19 hal wystawienniczych z potencjałem tej wysoce innowacyjnej branży, która z sukcesem przeszła przez ‘padół łez’ i chwyciła przyszłość za kark” – mówi Claus Bolza-Schünemann, przewodniczący drupa Committee i prezes zarządu KBA.

Projekt „Czas dla Polski” na targach drupa i nie tylko

Za sprawą projektu „Czas dla Polski” w dniach 1 i 2 czerwca w Dusseldorfie mówiło się dużo o Polsce, o jej miejscu w Europie i na tym tle również o polskiej poligrafii. Było to zwieńczenie wielomiesięcznych działań organizatorów, którym przewodziło Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Projekt miał za zadanie m.in. zbudowanie formuły umożliwiającej skuteczne zaistnienie branży poligraficznej w świadomości polskich decydentów i za granicą wśród potencjalnych klientów. Dzięki współpracy z szerokim kręgiem partnerów reprezentujących różne środowiska samorządu gospodarczego formułę tę udało się poszerzyć o problematykę szkolnictwa zawodowego.

EDC kupuje Ricoh Pro VC60000

EDC Expert Direct Communication to pierwsza firma poligraficzna w regionie, która zakupi nowoczesną linię produkcyjną Ricoh Pro VC60000. Umowę podpisano podczas trwających w Dusseldorfie targów drupa 2016.

Drupa: Mutoh prezentuje nowości

Japoński producent drukarek wielkoformatowych, firma Mutoh, nie zwalnia tempa. Na trwających właśnie targach drupa można zapoznać się z innowacyjnymi urządzeniami i technologiami. Firma prezentuje swoje najnowsze drukarki serii ValueJet. Jedną z nich jest Mutoh ValueJet 1604X.

Canon prezentuje biznesowy potencjał druku cyfrowego

Podczas targów drupa 2016 firma Canon Europe prezentuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań wspierających dostawców usług druku w rozwoju ich potencjału biznesowego. Odwiedzający mają okazję zobaczyć ponad 25 zintegrowanych systemów produkcyjnych, wyposażonych w różnorodne rozwiązania do przetwarzania danych i opcje finishingu.

Studenci PW na targach drupa 2016

Studenci Politechniki Warszawskiej realizujący projekt #STUDENTPRINTNEWS aktywnie rozpoczęli swoją działalność na targach drupa. Na początek swojej relacji ekipa postanowiła przedstawić ogromny wkład pracy, jakim wykazali się organizatorzy oraz wystawcy. Na odwiedzających czeka 17 hal i 1800 wystawców z nowościami ze świata poligrafii. Targi podzielone są na 6 stref tematycznych, takich jak drupa cube, drupa innovation park, touchpoint packaging, touchpoint 3D fab+print, printing electronics products and solutions oraz used machinery area.

OKI na targach drupa 2016 pokaże nowości

Firma OKI Europe zademonstruje w trakcie targów drupa możliwości jej urządzeń szerokoformatowych. „OKI Europe jest podekscytowane możliwością zademonstrowania unikalnego potencjału, którym dysponuje we wszystkich kategoriach druku szerokoformatowego, zapewniając przy tym solidne połączenie innowacji i doświadczenia – powiedział Frank Jänschke, General Manager Marketing, Large Format Printers, OKI Europe.

Zeller+Gmelin zaprezentuje zoptymalizowany program farb drukarskich

Oferta, którą zaprezentuje firma Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG na tegorocznej drupie (hala 3, stanowisko C36), skupi się na najnowszych wdrożeniach produktów utrwalanych energią, w których się specjalizuje.

Hohner na targach drupa 2016

Hohner Maschinenbau – niemiecki producent systemów do szycia drutem, wieloletni partner firmy Avargraf, podczas targów Drupa 2016 (które odbędą się w Dϋsseldorfie w dniach od 31 maja do 10 czerwca br.) zaprezentuje m.in. linię HSB 13.000, nową HSB 9.000, najnowszą wersję HSB DIGI-FS 8, nowy Foldnak Compact, który obecnie stał się produktem Hohnera jako Compact Pro, Foldnak 8, a także zszywarki ECONOMY 25/40 oraz EXACT.

Projekt „Czas dla Polski” na drupie

Projekt „Czas dla Polski” wchodzi w ostatnią fazę przygotowań. Na Targach drupa 2016 w dniu 2 czerwca odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Poligraficzna „Aktywni w Europie”, która będzie zwieńczeniem działań promujących za granicą polską branżę poligraficzną.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.