Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Infosystems SA zaprasza na swoje stoisko na targach

Infosystems SA, po raz kolejny jako jedna z nielicznych polskich firm, będzie wystawiała się na targach drupa na własnym stoisku numer E33 w hali 7a. Podczas tej największej na świecie wystawienniczej imprezy, skierowanej do branży poligraficznej, odbywającej się w Düsseldorfie (w dniach od 31 maja do 10 czerwca) zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania technologiczne – w tym informatyczne systemy do zarządzania drukarniami opakowaniowymi, dziełowymi, akcydensowymi, i wielkoformatowymi, a także rozwiązania dla wydawców oraz drukarń internetowych i gazetowych.

AVT na targach drupa 2016

Podczas zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie firma AVT, specjalizująca się w produkcji zaawansowanych systemów inspekcji i kontroli w maszynach drukujących i urządzeniach peryferyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania workflow (posiadająca ponad 7000 wdrożeń na całym na świecie), zaprezentuje szereg nowych rozwiązań ze swojej oferty.

Agregat BPM od C.P. Bourg, partnera Avargraf, na drupie

Podczas targów drupa 2016 C.P. Bourg, wieloletni partner firmy Avargraf, zaprezentuje nowość – agregat BPM – moduł do ekonomicznego przystosowywania formatów arkuszy, zapewniający uproszczenie oraz automatyzację cyklu produkcyjnego. Wszystkich zainteresowanych C.P. Bourg zaprasza do odwiedzenia stoiska numer C 61 w hali 6.

Zoptymalizowany program farb drukarskich od Zeller+Gmelin

Zeller+Gmelin w hali 3 na stanowisku C36 zaprezentuje aktualny zakres oferty do druku opakowań i etykiet. Oferta, którą przedstawi firma, skupi się na najnowszych wdrożeniach produktów utrwalanych energią, w których się specjalizuje.

Rozpoczęcie współpracy firmy NoeCHa z firmą Jetpol

Na podstawie zawartej w ostatnim czasie umowy pomiędzy obiema firmami Jetpol rozpocznie promocję oraz sprzedaż przemysłowej cyfrowej drukarki wielkoformatowej UV-LED firmy NoeCha na rynku polskim.

Partnerzy firmy System P na targach drupa

Wśród wystawców targów znajdą się producenci reprezentowani na polskim rynku przez System P – firmy: AVT, DCM Usimeca, Raantec oraz Lundberg Tech. Dwaj inni jej partnerzy handlowi – MPS i Rietstack – organizują w czasie targów dni otwarte i prezentacje swoich rozwiązań.

Na targach drupa Epson przedstawi linię LFP

Podczas nadchodzących targów drupa 2016, które odbędą się w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 w Düsseldorfie, firma Epson przedstawi swoją najnowocześniejszą linię produkcyjnych drukarek atramentowych przeznaczonych do drukowania etykiet, oznakowań, zdjęć, obrazów na odzieży oraz dekoracji produktów. Na targach, stanowisko Epson (Hala nr 5 / Stanowisko A01), będzie podzielone na 5 obszarów: przygotowanie do druku (prepress), reklama wizualna i materiały POS, etykiety, mała poligrafia oraz technologia. Dzięki temu goście będą mogli skoncentrować się na interesujących ich prezentacjach i zastosowaniach, odkrywając istotne korzyści dla swoich działalności biznesowych.

Canon pokaże rozwiązania atramentowego druku produkcyjnego na papier ciągły

Firma Canon zaprezentuje na targach drupa 2016 kompleksowe rozwiązania do druku gotowych produktów na skalę przemysłową. Będzie to kompletna linia wysokowydajnych rozwiązań drukarskich, zaprojektowanych do zastosowań komunikacji biznesowej, działalności wydawniczej i druku komercyjnego.

Derya na targach drupa 2016

Na odbywających się w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 roku targach drupa 2016 w Düsseldorfie Derya jako dystrybutor będzie reprezentowana przez swoich przedstawicieli na czterech ekspozycjach firm produkujących maszyny dla branży poligraficznej. Nasi przedstawiciele oczekują na odwiedzających przez cały czas trwania targów, służąc pomocą przy prezentacji kilkunastu premierowych instalacji maszyn drukujących, introligatorskich i laminujących.

Chemia ABC/Allied Pressroom Products Europe na targach

Wśród wystawców na drupie znajdą się dostawcy materiałów eksploatacyjnych, m.in. specjalistycznej chemii do druku offsetowego i fleksograficznego, wytwarzanej przez ABC/Allied Pressroom Products Europe. Producent ten będzie na targach obecny ze swoimi rozwiązaniami za pośrednictwem partnerów handlowych – firm WAB Artykuły Poligraficzne (stoisko D06, pawilon 4), Wikoff (stoisko E31, pawilon 3) oraz Printing Partner.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.