Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / drupa news

drupa news

Tutaj publikujemy wszelkie informacje dotyczące targów drupa.

Rozpoczęcie współpracy firmy NoeCHa z firmą Jetpol

Na podstawie zawartej w ostatnim czasie umowy pomiędzy obiema firmami Jetpol rozpocznie promocję oraz sprzedaż przemysłowej cyfrowej drukarki wielkoformatowej UV-LED firmy NoeCha na rynku polskim.

Partnerzy firmy System P na targach drupa

Wśród wystawców targów znajdą się producenci reprezentowani na polskim rynku przez System P – firmy: AVT, DCM Usimeca, Raantec oraz Lundberg Tech. Dwaj inni jej partnerzy handlowi – MPS i Rietstack – organizują w czasie targów dni otwarte i prezentacje swoich rozwiązań.

Na targach drupa Epson przedstawi linię LFP

Podczas nadchodzących targów drupa 2016, które odbędą się w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 w Düsseldorfie, firma Epson przedstawi swoją najnowocześniejszą linię produkcyjnych drukarek atramentowych przeznaczonych do drukowania etykiet, oznakowań, zdjęć, obrazów na odzieży oraz dekoracji produktów. Na targach, stanowisko Epson (Hala nr 5 / Stanowisko A01), będzie podzielone na 5 obszarów: przygotowanie do druku (prepress), reklama wizualna i materiały POS, etykiety, mała poligrafia oraz technologia. Dzięki temu goście będą mogli skoncentrować się na interesujących ich prezentacjach i zastosowaniach, odkrywając istotne korzyści dla swoich działalności biznesowych.

Canon pokaże rozwiązania atramentowego druku produkcyjnego na papier ciągły

Firma Canon zaprezentuje na targach drupa 2016 kompleksowe rozwiązania do druku gotowych produktów na skalę przemysłową. Będzie to kompletna linia wysokowydajnych rozwiązań drukarskich, zaprojektowanych do zastosowań komunikacji biznesowej, działalności wydawniczej i druku komercyjnego.

Derya na targach drupa 2016

Na odbywających się w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 roku targach drupa 2016 w Düsseldorfie Derya jako dystrybutor będzie reprezentowana przez swoich przedstawicieli na czterech ekspozycjach firm produkujących maszyny dla branży poligraficznej. Nasi przedstawiciele oczekują na odwiedzających przez cały czas trwania targów, służąc pomocą przy prezentacji kilkunastu premierowych instalacji maszyn drukujących, introligatorskich i laminujących.

Chemia ABC/Allied Pressroom Products Europe na targach

Wśród wystawców na drupie znajdą się dostawcy materiałów eksploatacyjnych, m.in. specjalistycznej chemii do druku offsetowego i fleksograficznego, wytwarzanej przez ABC/Allied Pressroom Products Europe. Producent ten będzie na targach obecny ze swoimi rozwiązaniami za pośrednictwem partnerów handlowych – firm WAB Artykuły Poligraficzne (stoisko D06, pawilon 4), Wikoff (stoisko E31, pawilon 3) oraz Printing Partner.

Akon i partnerzy na targach drupa 2016

Firma Akon i jej partnerzy na rynku polskim – producenci urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i specjalistycznego oprogramowania dla branży poligraficznej – zapraszają do odwiedzenia stoisk na targach drupa w Dusseldorfie w dniach 31.05 – 10.06.2016.

Canon podczas targów drupa 2016

Firma Canon podczas targów drupa 2016 zaprezentuje nowy system druku atramentowego na papier ciągły, Océ ColorStream 6000 Chroma, który rozszerza cenioną przez klientów linię urządzeń ColorStream. W Europie zainstalowano już 450 maszyn z tej serii.

Rozwiązania grupy Tresu na targach

W czasie drupy grupa Tresu (hala 10, stoisko D54) zaprezentuje, jak dopasowane systemy maszyn i urządzeń pomocniczych optymalizują procesy druku w sektorach opakowań, handlu i przemysłu. Firma zaprezentuje m.in. wspomagające rozwiązania flekso, które umożliwiają zamknięty, automatycznie kontrolowany obieg farby, redukując w ten sposób czas przygotowań, odpady materiałowe i zapewniając jednolitą jakość.

Duplo na targach drupa 2016

Podczas tegorocznych targów drupa firma Duplo zaprezentuje nowe produkty introligatorskie, dedykowane dla drukarń offsetowych i cyfrowych.
Na jej stoisku oraz firm partnerskich będzie można zobaczyć także znane już urządzenia, udoskonalone o nowe możliwości, dzięki którym możliwe jest rozszerzenie gamy oferowanych przez zakłady poligraficzne usług.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.